Vybrané testerky otestovaly automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus a vychutnaly si perfektní šálek kávy se svou rodinou! Mrkněte se na fotky a videa z testování

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 5. 2021
do 4. 7. 2021


Automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus 

Prémiový automatický kávovar Krups Intuition Preference Plus EA875E10 vás intuitivně provede procesem přípravy kávy od samého začátku až k dokonalému šálku espressa nebo cappuccina. Jeho světelné indikátory usnadňují použití: červené podsvícení vás provede nutnou údržbou, zatímco barevně nastavitelné podsvícení vás povede přípravou nápoje — pro rychlou a intuitivní navigaci.

Kávovar využívá technologii extrakce Quattro Force pro vynikající chuť kávy. Aktivní rychlé mletí zrn, hydraulické pěchování, optimalizovaná spařovací jednotka a samočisticí systém se postarají vždy o perfektní šálek.

Potěší vás i možnost vlastního nastavení: Krups Intuition Preference Plus nabízí možnost uložení dvou profilů se sedmi individuálně nastavitelnými recepty na každý profil pro snadnou a rychlou přípravu vašich oblíbených nápojů. Vyberte si barvu kontrolky, typ a jas displeje a nastavte si velikost nápoje či intenzitu chuti kávy. Vaše nápoje budou připraveny jediným stisknutí tlačítka.

Milujete cappuccino či caffe latte?

Tak to vás Intuition Preference Plus potěší! Na přípravu mléčné pěny je potřeba pouze hadička, která je součástí kávovaru. Hadička se zastrčí do hlavy kávovaru, druhý konec se ponoří do nádoby nebo přímo do kartonu s mlékem. Tím odpadá potřeba mléko přelévat přímo do mléčné části kávovaru, která se následně musí rozebírat a čistit. Hadičku je na závěr potřeba pouze propláchnout vodou - čištění mléčného okruhu kávovaru probíhá automaticky. Výsledkem je krémově hustá pěna a minimální požadavek na údržbu. Tento model obsahuje 600ml nádobu na mléko.   

Nejdůležitější parametry

 • Displej s technologií Smart Slide, který najdete i na chytrých telefonech
 • Barevná intuitivní navigace přípravy kávy i údržby
 • Tlak 15 bar
 • Příkon 1450 W
 • Objem zásobníku na vodu: 3 l
 • Objem zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Kovový mlýnek
 • Pět stupňů hrubosti mleté kávy
 • Tryska na horkou vodu
 • Nastavitelná teplota kávy
 • Qattro Force systém
 • Systém automatického čištění Krups
 • 600ml nádoba na mléko součástí balení
 • Záruka 10 let


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
5
avatar
Nicol
Kávovar KRUPS Intuition Preference Plus si mě okamžitě získal svým vzhledem, kterému dominuje velký dotykový displej, který ve vás vyvolá pocit výjimečnosti. Kávovar je tichý a dostává svému jménu, ovládá se velice snadno, vše je intuitivní a dokonce zábavné. Velmi oceňuji možnost uložit si do profilu své oblíbené nápoje. To mi šetří při každé přípravě kávy drahocenný čas. Funkci samočištění, která je jednou ze 4 funkcí tzv. Quattro force, považuji za velkou přednost kávovaru - ten se po každé přípravě nápoje vnitřně pročistí, takže mi nikde nezůstanou usazeniny a kávovar není zapotřebí čistit tabletami tak často jako jiné kávovary. Funkci mléčné pěny jsem si nechávala nakonec z obavy náročnosti úkonu, ale nyní bude příprava capuccina vyloženě hračka. Vsunu hadičku do nádobky s mlékem, zvolím nápoj capuccino a čekám, než mi skvělý pomocník KRUPS nachystá výtečnou kávu, takovou, kterou chci pít každé ráno, každý den. Kávovar rozhodně doporučuji! Bude to chlouba a klenot Vaší domácnosti.
klad Čistý design
klad Intuitivní ovládání
klad Možnost uložení oblíbených nápojů
klad Funkce samočištění
klad Při chystání mléčné pěny (samostatně, ne v rámci nápoje) přístroj trochu "prská"
příloha
avatar
Daniela
S radostí hodnotím kávovar značky KRUPS – INTUITION, jako skvělý požitek z kávy pro nás, i pro naše zákaznice. Kávovar KRUPS má velký výběr přípravy kávy tak, aby byl každý spokojen. Od malého espressa až po Caffè latte s úžasnou hustou mléčnou pěnou, že by se dala krájet. Příjemným bonusem je příprava čajů, vždy s vhodnou teplotou vody podle druhu, pro děti husté mléčné kakao. Ovládání kávovaru na velkém přehledném displeji je intuitivní, údržba je nenáročná, stroj vás vždy na vše navede krok po kroku. Díky kávovaru KRUPS – INTUITION se káva stala opravdu tím správným požitkem.
klad Hustá pěna
klad Velký displej
klad Intuitivní ovládání
klad Příprava čaje
klad Trošku to prská při čištění
příloha příloha příloha příloha

Přílohy

Kavovar.MOV
avatar
Lenka
Já jsem nadšená z kávovaru. Je jednochý, intuitivně ovladatelný, displej je přehledný. Káva se dá vybrat od slabé až po silnou kávu. Člověk si vybere u každé kávy i objem. Jednoduché nastavení na displeji pro přípravu dvou káv najednou. Čištění kávovaru je jednoduché, rychlé, displej vám vše řekne. Já jsem velmi spokojená. Úžasné je pro milovníky čaje, že kávovar připraví i tento nápoj.
klad Líbí se mi jednoduchost, vzhled, rychlé čištění.
klad Nikde jsem se nedočetla, jak udělat dobrou pěnu u mléka. Nesmí být studené a je dobré ho trochu předehřát a pak je pěna krásně bohatá.
příloha

Přílohy

IMG_3675.MOV
avatar
Veronika
Kávovar nás velice překvapil. Jeho vzhled je velice elegantní. Velké plus pro mě má displej, který Vás vede krok po kroku. Jak u přípravy kávy tak u čištění atd. Skvělé plus je automatické proplachování. Také lze nastavit Váš osobní profil, kde si můžete uložit své vlastní oblíbené nápoje. Chuť kávy je velmi výrazná. Od doby, co máme doma tento kávovar, děláme jednu kávu za druhou. A kdo máte rádi cappuccino, jako já, tak nebudete litovat. Pěna je krásně nadýchaná. Kávovar u nás využívá celá rodina i děti, kterým připravujeme mléčné nápoje a čaj.
klad Nádherný design
klad Jednoduché ovládání
klad Dotykový barevný displej
klad Osobní nastavení
klad Kovový mlýnek
klad Neukazuje podle velikosti m,l, xl kolik je to ml
příloha

Přílohy

IMG_7544.MP4
avatar
Nikola
Tento kávovar vystihuje jen jedno slovo a to WAUU.. Chcete si udělat dobrou kávu z pohodlí domova? Tento automatický kávovar vám ji vykouzlí. Myslím si, že kava je srovnatelná s kavárenskou a splní vaše očekávání. Kávovar má přehledný lehce ovladatelný dotykový displej. Můžete si nastavit 2 profily s vlastním nastavením kávy ( nastavíte si sílu kávy, množství i jestli je to ranní kava/ odpolední/ večerní.. ) Nejvíce jako milovníce mléčných káv oceňuji mléčnou trubici, která jde dát i do krabice s mlékem a nemusím mléko přelévat do speciálních nádob. Doporučuji
klad BALENÍ
klad Cena
klad Mléčná trubice
klad Čistění
klad Jednoduché ovládání
klad Káva
klad Nic
příloha příloha příloha