Připravte si zdravý oběd či večeři během chviličky. S brokolicí a květákem nadrobno od Bonduelle to bude hračka

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
konec přihlašování
20. 6.
23:40
konec testování
2. 7. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerů a testerek z Prahy a okolí, kteří s námi otestují Bonduelle brokolici a květák nadrobno a poté budou sdílet své recenze včetně fotografie pokrmu zde na webu a na svém profilu na sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím povrďte, že v případě výhry si produkt vyzvednete v Pracovně ŽENY s.r.o. v Praze a odpovězte na otázku, jaké další druhy mražené zeleniny značka Bonduelle nabízí?

Nápovědu na otázku najdete TADY.

Redakce vybere náhodně 50 testerů a testerek, kteří si 1 balení brokolice nadrobno a 1 balení květáku nadrobno k testování vyzvednou v Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8.

Bonduelle brokolice a květák nadrobno   

Jedná se o nadrobno krájené kousky květáku nebo brokolice. Zelenina je šokově zmrazená, aby si zachovala maximum živin a chuti. Snadnější způsob jak vytvořit zdravější talíř a zvýšit podíl zeleniny v konzumovaných jidlech. Jedná se o přirozený zdroj vlákniny a kyseliny listové. Má nízký energetický příjem, vhodné pro “low carb” diety.

Dá se konzumovat na různé způsoby od přílohy (např. namísto rýže), zavářku do polévek, zeleninových placiček či základ pro těsto na pizzu (jedna z posledních novinek ve vaření).

Doporučená příprava (záleží na připravovaném pokrmu), ale ideálně na pánvi s trochou oleje ohřívat na mírném plameni cca 5 - 7 minut.

Dá se, ale také vložit do mikrovlnné trouby na cca 10 minut při 750-800 W.


Více informací o produktech Bonduelle najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.