Testerky dopřávají své pleti hydrataci a ochranu díky dennímu omlazujícímu krému s růžovým olejem značky Le Chaton. Jaké bude jejich hodnocení?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
26. 5. 2021

Denní omlazující krém s růžovým olejem značky Le Chaton

Jemná emulze obsahuje intenzivní hydratační a vitaminové složky, které blahodárně působí na zklidnění a regeneraci pleti. Má detoxikační a adstringentní účinky. Krém je určen pro denní užití.

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky, ochrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením. 

Krém obsahuje čerstvé rostlinné buňky. Ty jsou vyráběny podle patentované technologie jemné enzymatické extrakce biologicky aktivních látek z rostlin ve formě čerstvých buněk se zachováním svých přirozených vlastností. Přírodní komplex účinných hydratačních komponentů zajišťuje pleti potřebnou vlhkost a chrání ji před ztrátou vody - uleví dehydrované pleti, intenzivně ji regeneruje a přináší osvěžení a pohodu. Aktivně chrání pleť před vnějšími vlivy, díky obalu bez přístupu vzduchu jej lze uchovávat v pokojové teplotě.


Více informací o produktu najdete TADY.Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Marcela A.
avatar
Karolina P.
avatar
Markéta Š.
avatar
Kristýna M.
avatar
Kateřina M.
avatar
Štěpánka H.
avatar
Nikol Č.
avatar
Petra B.
avatar
Lucie K.
avatar
Nikol K.
zobrazit všechny přihlášené