Podtrhněte krásu vaší osobnosti originálním způsobem díky exkluzivní parfémované vodě WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
konec přihlašování
11. 5.
23:30
konec testování
31. 5. 2021

Koho hledáme

Hledáme 20 testerek, které otestují exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF a poté budou sdílet své hodnocení s ostatními zde na tomto webu.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázku:

Jaký typ vůně máte rády?

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 20 testerek, kterým bude exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF zaslána zdarma na adresu domů.

Exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF       

Exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF, si vás získá svou dlouhotrvající květinově - ovocnou svěžestí. Tato nádherná vůně podtrhne krásu vaší osobnosti originálním a nevtíravým způsobem. Dodá vám pocit radosti, životní energie a nadpozemské krásy.

WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF představuje harmonickou kompozici ovocných a květinových esencí na dřevitém základě. Vůni jemně otevírají tóny bergamotu a mandarinky, přechází do šťavnaté kombinace černého rybízu, broskve, ananasu a jahod, kde se prolíná s opojnou růží a frézií. Svěží úvod vede až k srdci parfému tvořenému květy pomerančovníku a konvalinky v zátiší cedrového dřeva. Základ vůně stojí na santalovém dřevě doplněném decentní sladkou tečkou z cukrové vaty a jemné vanilky. Tato vůně vyjadřuje smyslnou ženskosteleganci a osudovost

Byla vyrobena na jihu prosluněné Francie za použití tradičních metod. Díky tomu si v každé kapce zachovává úžasnou čerstvost a jedinečnost. Tato unikátní vůně byla stvořena, aby zdůraznila, jak výjimečná a úžasná jste bytost. Podpoří vás na cestě za vašimi splněnými sny. Podnítí vaši sebedůvěru a ukáže vám, jak krásné je, mít se ráda. S touto vůní dokážete objevit anděla sama v sobě. V její společnosti se budete cítit příjemně dlouhé hodiny, což jistě ocení i vaše okolí.


"Každý člověk má svého anděla, aby ho chránil a pomáhal mu vést správný život."


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.