Testerky podtrhují svou krásu a osobnost originálním způsobem! Testují exkluzivní parfémovanou vodu WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotili
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 5. 2021
do 13. 6. 2021

Exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF       

Exkluzivní parfémovaná voda WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF, si vás získá svou dlouhotrvající květinově - ovocnou svěžestí. Tato nádherná vůně podtrhne krásu vaší osobnosti originálním a nevtíravým způsobem. Dodá vám pocit radosti, životní energie a nadpozemské krásy.

WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF představuje harmonickou kompozici ovocných a květinových esencí na dřevitém základě. Vůni jemně otevírají tóny bergamotu a mandarinky, přechází do šťavnaté kombinace černého rybízu, broskve, ananasu a jahod, kde se prolíná s opojnou růží a frézií. Svěží úvod vede až k srdci parfému tvořenému květy pomerančovníku a konvalinky v zátiší cedrového dřeva. Základ vůně stojí na santalovém dřevě doplněném decentní sladkou tečkou z cukrové vaty a jemné vanilky. Tato vůně vyjadřuje smyslnou ženskosteleganci a osudovost

Byla vyrobena na jihu prosluněné Francie za použití tradičních metod. Díky tomu si v každé kapce zachovává úžasnou čerstvost a jedinečnost. Tato unikátní vůně byla stvořena, aby zdůraznila, jak výjimečná a úžasná jste bytost. Podpoří vás na cestě za vašimi splněnými sny. Podnítí vaši sebedůvěru a ukáže vám, jak krásné je, mít se ráda. S touto vůní dokážete objevit anděla sama v sobě. V její společnosti se budete cítit příjemně dlouhé hodiny, což jistě ocení i vaše okolí.


"Každý člověk má svého anděla, aby ho chránil a pomáhal mu vést správný život."


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.


Hodnocení
6
avatar
Radka
Bílý Anděl...??? má předem vepsané již ve svém jménu... Důstojnost, svěžest, nejen duchovní sílu, propojení, smyslnost, ladnost, hloubku, nesnesitelnou lehkost Bytí...? Vůně, která je nevtíravá při každém ročním období. Velmi dlouho vydrží. Oceňuji, že při lehkém stisku rozpráší malé množství a nebo i větší rozptyl při větším stisku.... Je velmi hezké dárkové provedení balení, kde bych uvítala i možnost ,kabelkového, balení pro časté k radosti užití...?❤️?
klad Nádherné dárkové provedení.
klad Dlouhotrvající vúně.
klad Charakter vůně.
klad Možnost jemného tozprášení při jembém stisku.
klad Pro mne nepoznané, že vnímám pro každé roční období
klad Originál balení je velké do kabelky pro oživení vůně ve spilečnosti.
klad Momentálně nemám potřebu nacházet radost v jiné vůni.
příloha
avatar
Lenka
Velmi příjemná a jemná vůně. Bez problémů mi vydržela vonět skoro celý den. Nejvíce mě upoutalo zabalení, takže jako dárek to určitě využiji. Způsob balení je spíše tak nechat si ji doma. Na převážení je dost velká a ještě tam není moc pevně ten uzávěr, tak se bojím, že mi to bude vonět do kabelky:)
klad krásně zabaleno
klad skvělé jako dárek
klad příjemní jemná vůně
klad radši bych menší balení, abych jej měla do kabelky
klad uzávěr hůře sedí, takže na převoz je potřeba to dát do krabičky, která je velká
příloha
avatar
Aneta
Krásný den, parfém WHITE ANGEL mi dorazil v krásném balení a hned po prvním použití jsem si ho zamilovala. Nádherná jemná vůně. Kdo miluje vůní ovoce a květin , tak určitě doporučuji. Stal se mým oblíbencem a určitě si ho v budoucnu až mi dojde zakoupím znovu. ?
klad Krásná vůně, která vydrží .
klad Nemám žádné výtky.
avatar
Lenka
První co mě zaujalo u parfémové vody White Angel je nádherné balení. Dokážu si ji představit jako dárek. Vůně je originální a rafinovaná. Určitě není tuctová . Nejsem zastánce těžkých vůní, tato parfémová voda se po chvíli příjemně rozvoní a je jemná a decentní.
klad pěkné balení
klad nic
příloha
avatar
Petra
Krásný den, moc děkuji za možnost testovat parfémovou vodu WHITE ANGEL - LOVE YOURSELF. Okouzlilo mě už samotné balení, parfém byl opravdu luxusně zabalen, v nádherné krabičce s mašlí. Z takového dárku musí být okouzlená každá žena. Flakón je vlastně takový klenot, diamant. A ta vůně, neuvěřitelně ženská, originální, nezapomenutelná, vydrží celý den. Každý se mě ptal čím to tak krásně voním a to hovoří a vše :-)
klad balení
klad flakón
klad dlouhotrvající vůně
klad originalita
klad nevtíravost
klad nemožnost si parfém zakoupit na internetu
příloha
avatar
Aneta
Parfémová voda WHITE ANGEL si mě získala na první ovonění. Květinově - ovocná svěžest mě okouzlila. Parfém je originální, nevtíravý, ale intenzita silná a vůně dlouhotrvající. Tento parfém za mě rozhodně vyjadřuje ženskost, eleganci. Velikost vyhovující, ale uvítala bych i menší velikost do kabelky. Parfém byl vložen do krásné, dárkové krabičky.
klad Dlouhotrvající vůně
klad Nemám co vytknout
příloha příloha