Ochránil antiparazitní roztok Frontline spot-on velké mazlíčky našich testerů od blech a klíšťat? Dozvíte se z recenzí 

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotili
5
20x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 6. 2021
do 15. 7. 2021

Frontline spot-on pro psy L 20-40 kg   

Značkový antiparazitární roztok Frontline spot-on pro psy L 20-40 kg  pro aplikaci na kůži. K ochraně psů před napadením blechami, klíšťaty.

Aplikovat na zvíře (psa nebo kočku), které se naposledy koupalo šampónem alespoň 2 dny před aplikací a nekoupat alespoň 2 dny po aplikaci. Přípravek aplikovat ideálně vždy v podvečer před uložením ke spánku, aby došlo k zaschnutí přípravku na kůži přes noc bez kontaktu s majitelem např. při hlazení. Zmoknutí a/nebo vstup zvířete do vody během měsíce by nemělo ovlivnit účinnost, pokud se tak stane max. 3x v měsíci. Koupání šampónem jednou za měsíc by také nemělo ovlivnit délku účinnosti.

POZOR:  Přípravek usmrcuje min. 95% blech do 24 hod, po naskočení na ošetřené zvíře. V prostředí zamořeném vývojovými stadii blech v okolí ošetřeného zvířete může přetrvávat neustálý a trvalý problém s dalšími novými blechami, které na zvíře neustále skáčou. PROTO v tomto případě by se měla provést důkladná dezinsekce prostředí v okolí zvířat.


Složení FRONTLINE SPOT ON DOG L:

Fipronilum 0,268g, Butylhydroxyanisolum 0,536 mg, Butylhydroxytoluenum 0,268 mg, Ethanolum 0,268 ml, Excipient qsp 2,68 ml


Více informací k produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
25
avatar
Anička
Aplikace této pipetky s látkou proti klíšťatum a parazitům se snado užívá. Stačí nanést mezi srst na kůži psa a je hotovo. Oceňuji balení po 3 kusech v jednom balení. Místo aplikace není mastné. Látka se zdá skutečně účinná. Pes je bez klíšťat. Doporučuji
klad aplikace
klad účinek
klad balení
klad nic
avatar
Michaela
S přípravkem Frontline spot-on pro psy 20-40kg jsem velmi spokojená. Pes žije permanentně venku, za barákem máme les plný klíšťat, v okolí se pohybuje mnoho venkovních koček nosících blechy ( nebo nezvaní ježci často bloudící na naší zahradu) a od aplikace jsem nezaznamenala žádné klíště či blechu. Velmi mě potěšilo balení, které je svým obsahem ( 3 pipety) vhodné buď pro větší smečku na jednu aplikaci či pro jednoho pejska na více aplikací. Velikost jedné pipety je dostačující i pro velmi chlupatého psa jako mám já, aby se většina tekutiny dostala až na kůži. U psa jsem nezaznamenala žádnou reakci po aplikaci. Po zaschnutí nebylo po místě aplikace ani památky, žádné mastné fleky.
klad Velikost balení
klad Snadná a rychlá aplikace
klad Bez alergické reakce
klad velikost jedné dávky
klad Žádné mastné fleky po aplikaci
klad žádné
příloha
avatar
Petra
Frontline spot-on je produkt, který na sobě pes ani necítí, jelikož se dává pouze za krk. Psovi jsme nakapali a po nakapání nebyla ani žádná alergická reakce nic což je super. No a jelikož je venkovní tak jsme čekali co bude s klíšťaty. Vlezou na něj, ale nepřisají odlezou zase pryč. Za celou dobu testování u nás nebylo ani jediné přisáté klíště.
klad Snadná aplikace
klad Žádná alergická reakce
klad Žádné klíště
klad Nezapáchá jako obojky
klad Mohou se se psem mazlit i děti
klad Vše bylo super
avatar
Lucie
Způsob aplikace je jednoduchý... nepotřebuji žádné nůžky.. jednoduše zlomím a nakapu na srst.. klíště jsem u psa vůbec nezpozorovala.. od doby, co máme 2 psy, nemohu používat obojek a toto je ideální volba..pejskovi aplikace nevadí ...neštípe ho ani nerudne srst
klad Snadná a rychlá aplikace
klad Žádné klíště
klad Nebyl problém
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Barborka
Způsob aplikace byl velmi jednoduchý, tak jako i u jiných pipet. Vzhled kůže ani srsti se nijak nezměnil, fenu nic nesvědilo. Neměla žádnou reakci. Klíšťat lezoucích jsem pár vyndala, ale v její husté srsti jdou těžko vidět. V den aplikace měla zakousnuté klíště na spodním víčku. Do dvou dnů bylo pryč. Zakousnuté jsem od aplikace žádné neviděla, blechy také ne. Mohu doporučit.
klad Snadná aplikace, žádná alergická reakce
klad Nic jsem nenašla
avatar
Jiřina
aplikovala jsem spot-on cca před deseti dny, do té doby jsme téměř denně vytahovali klíšťata nebo je nacházeli na zemi vypadlé, hodně napité krví, od aplikace spot-onu jsme klíště přisáté na kůži neviděli, aplikace je i pro psa příjemná, jen trvá delší dobu než se kapalina vsákne, Rasty je poměrně krátkosrstý a trvalo delší dobu než měl srst suchou a nemazal si pelíšek (měl tendenci se válet na zádech), ale jinak plná spokojenost, děkujeme
klad hafan je bez klíšťat
klad velké množství tekutiny
avatar
Kateřina
Frontline mě mile překvapil .Mám samojeda a na toho nefungují žádné preparáty .Frontline zabral okamžitě od té doby co jsem ho aplikovala neměl pes jediné klíště a to je běžně v sezóně sbírám denně několik. Veliké plus dávám za snadnou aplikaci a také to ,že z nějakého důvodu pes ne hysterčí což normálně vždy dělá ,když mu chci podat přípravek proti klíšťatům.
klad 100% funkční
klad snadná aplikace
klad Nic
avatar
Ivana
Frontline mě mile překvapil. Snadná aplikace. Po nakapání jsem nezaznamenala žádnou změnu ani alergickou reakci. Náš pejsek je venkovní a před aplikací měl zapité klíště, za 2 dny mu odpadlo. Za celoudobu testování což je 3 týden nepozoruji žádné klíště. Frontline mohu jen doporučit :)
klad Snadná aplikace
klad Nemám výhrady
avatar
Petra
Perfektní balení tří pipet pro hafany větších velikostí. Pipeta skvěle po aplikaci funguje, naše Roxy neměla žádné klíšťata ani parazity a to na ně dost trpí. Pipetu jsme kapali za krk fenky, aplikace je velice jednoduchá. Cena za toto trojbalení je rovněž příznivá.
klad funguje
klad nic
avatar
Kateřina
Aplikace frontline byla u našeho neposedného psa trošku problém, protože přípravku je na jednu aplikaci docela dost,takž vše dostat na kuži byl trochu boj.Ale u klidného psa nebude sebemenší problém. V místě aplikace byla asi den srst mírně mastná,ale do druhého nebylo nic poznat. Po aplikaci jsem nepozorovala žádn lezoucí ani přisáté klíště a to je náš pes stále venku na zahradě. S přípravkem jsem moc spokojená. Také mě mile překvapil počet dávek v jednom balení.
klad funguje
klad počet dávek v balení
klad nevím
příloha
avatar
Eva
Dobrý den, bylo mi umožněno testovat produkt Frontline spot-on který mě velice překvapil svou perfektní účinnosti. Testovala jsem na krátkosrsté feně vážící 32 kilo. Aplikace proti konkurenčnímu přípravku je jen na jedno místo za krkem, na srsti po pár minutách nebyla aplikace vůbec poznat. Po dvou dnech jsme vyzkoušeli test účinnosti, klíšťata po návratu z testovacího vypuštění na pole, na kterém je velký výskyt klíšťat, i 30 klíšťat za jednu procházku, nebyl problém na srsti najít. Klíšťata na srsti byla, ale většina jich opadala samovolně, po cestě domů, zbytek jsme odstranili, žádné se zvířeti nepřisálo. Po 5 týdnech od aplikace byli přisáté jen dvě klíšťata, která hned po přisátí zahynula, suchá se jen lehce odstranila. Přípravek pořád účinkuje, ani dnes po hodinovém běhání nemá žádné klíště, druhý pes který není ošetřen přípravkem měl na sobě 16 lezoucích klíšťat. Z mé zkušenosti mohu přípravek Frontline spor-on jen doporučit, účinnost je opravdu taková jakou výrobce uvádí.
klad Žádné mastné stopy na srsti
klad Malé množství aplikovaného přípravku
klad Rychle vstřebávání
klad Nemohu nic vytknout
příloha
avatar
Klára
Vždy sme hledali něco spolehlivého co by našeho psa chránilo před klíšťaty, nikdy jsem nevěřila že by tahle pipeta mohla na 100% chránit. Jednoduchá aplikace kde nakapete roztok mezi lopatky, byla příjemnější variantou pro psa než nucení do polknutí tablety, kterou jsme dříve používali. Po použití jsme na psovi nenašli ani jedno lezoucí klíště, ani žádné přisáté. Jediné co bych vytkla je, že měl pes v místě aplikace 2 dny velmi mastnou srst. S přípravkem jsme spokojení, budeme i nadále používat, a doporučujeme všem kteří se rozhodují co pořídit proti klíšťatům.
klad Pes neměl od použití žádné klíště
klad Jednoduchá aplikace
klad V místě aplikace měl pes pár dní mastnou srst
avatar
Gabriela
Aplikace produktu je velmi snadná a vše je pečlivě popsané na krabičce.Já jsem pejskovu pozornost nejprve upoutala pamlskem a potom aplikovala. Asi den to měl mastnější, ale potom už se to vstřebalo.Klíšťata na pejskovi jsem od té chvíle neviděla ani lézt a ani žádné neměl a to má béžovou barvu a je to na něm proto krásně vidět.Žádné přisáté klíště tedy ani neměl. S tímto produktem jsem velice spokojená a budu ho jen doporučovat! Jen mě štve, že to nemá delší dobu působení a musí se tedy několikrát opakovat.
klad Účinnost
klad Rychlost
klad Krátká doba účinku
příloha
avatar
Romana
Aplikace probehla bez problemu, trochu jsem se toho obavala, ale nebyla to zadna veda. U moji fenky neprobehl zadny nezadouci ucinek v miste aplikace. Ohledne klistat jsem spokojena, ale zatim jsme poradne neotestovali v lese, chodili jsme jen kolem rybnika, kde sice je vysoka trava. Zadne kliste jsem nepozorovala. Jen jsme pockali zhruba 3 dny po aplikaci, nez jsem nechala fenku skocit do vody.
klad Rychla aplikace
klad Bez reakce
klad Zatim ucinkuje
klad Nic
příloha
avatar
Eva
Jelikož bydlíme u lesa a náš pes často běhá ve vysoké trávě a je ve styku s jinými psy, tak opravdu ochranu před parazity potřebuje. Frontline spot-on se velice jednoduše aplikuje, kápne se zvířeti na kůži v oblasti krku před lopatkami. Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout. Srst zvířete je po aplikaci mastná. Po dobu podání pipety jsem na zvířeti nespozorovala žádnou alergickou reakci ani žádnou vyrážku na kůži zvířete. Po měsíci jsem nenašla žádné přistáté klíště ani žádnou blechu. V pelíšku také žádné klíště nenalezeno. S tímto výrobkem jsem spokojena a určitě doporučuji vyzkoušet.
klad Rychlá aplilace
klad Rozumná cena
klad Bez zápachu
klad Lze koupit ve velkém balení
klad Krátká doba působení
klad Zvíře se nesmí dva dny koupat
příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Značku Frontline jsme zkoušeli na našem labradorovi poprvé, do té doby měl vždy jen antiparazitní obojek, takže jsme čekali, jak bude na vodičku reagovat. Pipetkou se to do srsti aplikovalo velice snadno. Srst byla trochu mokrá, ale po chvíli ani nešlo poznat, kam jsem vodičku aplikovala, nezměnila barvu ani nezapáchala. Asi čtvrtý den jsem zaregistrovala přisáté klíště, bylo však mrtvé a nejspíš už déle přisáté. Žádná další lezoucí a hlavně živá klíšťata jsem už nespatřila. Už je to měsíc a jsme pořád spokojení.
klad Snadná aplikace
klad Neslepená srst
klad Psovi to v ničem nevadilo
klad Žádná nová klíšťata
klad V balení 3 kusy
klad Dávat pozor kvůli koupání
příloha příloha příloha
avatar
Romana
Hned pro začátek musím pochválit balení. Je skvělé, že je na trhu konečně nějaký spot-on, který obsahuje hned 3 pipety, takže po měsíci člověk nemusí shánět opět další. Snad bude i přijatelná a výhodná cena. Aplikace je snadná a zvládne ji naprosto každý, i malé dítě. Srst po aplikaci byla samozřejmě v místě aplikace mokrá, další den už ale nebylo nic poznat. Vzhledem k tomu jakého máme psa - dlouhá, hustá a světlá srst, byl náš každoroční boj s klíšťaty tristní. Každý rok jsem zkoušela nové a nové věci, něco zabralo na 50% něco na 70% něco vůbec, takže odzkoušeného toho mám opravdu hodně a musím říct, že pipeta je perfektní. Zatím jde od doby dodání do teď poměrně krátká doba a ještě jsme neměli možnost jít s fenou do lesa, ale klíšťata se najdou i zahradě a v okolí domu a musím říct, že od aplikace se zatím neobjevilo žádné. Takže za mě jen mužů doporučit skvělý produkt a doufám, že vydrží i naše lesní testování
klad Množství
klad Kratší výdrž
příloha příloha
avatar
Nela
Forma aplikace byla velmi jednoduchá, kůže nijak nereagovala, nedošlo k žádnému podráždění, již další den po aplikaci jsme zaznamenali snížený počet lezoucích klíšťat a přisáté nebylo žádné z klíšťat. Další dny jsme chodili i plavat a přípravek fungoval stále velmi dobře. doposud jsme tahali zatím jedno klíště.
klad snadná aplikace
klad účinnost
klad nezaznamenala jsem žádný zápor
příloha
avatar
Tereza
Máme německého ovčáka a je na zahradě. Takže frontline je pro nás idealni už díky tomu že je celé dny venku. Ma delší chlupy tak jsem musela poradne dát až ke kůži aby byl účinek takový jaký by měl být. Žádné Problémy po aplikaci jsem nespozorovala. Žádné škrábání nic. Od aplikace jsem zatím žadne klíště nenašla což je dokonale. Určitě doporučuji
klad Rychlost aplikace
klad Žádné
příloha
avatar
Petra
Aplikace je naprosto jednoduchá, rychlá a psovi není nepříjemná. Kůže psa nesvědi ani nevypadává, nemá žádnou nepříjemnou co alergickou reakci. Klíšťata ani blechy se neobjevují a zatím odpuzuje i komáry. Určitě bych produkt doporučila i pro dlouhoarste pejsky.
klad Rychlost a jednoduchost aplikace
klad Žádné zásadní
příloha
Zobrazit více recenzí