Testujete se svým psím parťákem Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg pro středně velká plemena a paraziti si na něj netroufnou

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
11. 7. 2021

Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg    

Značkový antiparazitární roztok Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg  pro aplikaci na kůži. K ochraně psů před napadením blechami, klíšťaty.

Aplikovat na zvíře (psa nebo kočku), které se naposledy koupalo šampónem alespoň 2 dny před aplikací a nekoupat alespoň 2 dny po aplikaci. Přípravek aplikovat ideálně vždy v podvečer před uložením ke spánku, aby došlo k zaschnutí přípravku na kůži přes noc bez kontaktu s majitelem např. při hlazení. Zmoknutí a/nebo vstup zvířete do vody během měsíce by nemělo ovlivnit účinnost, pokud se tak stane max. 3x v měsíci. Koupání šampónem jednou za měsíc by také nemělo ovlivnit délku účinnosti.

POZOR:  Přípravek usmrcuje min. 95% blech do 24 hod, po naskočení na ošetřené zvíře. V prostředí zamořeném vývojovými stadii blech v okolí ošetřeného zvířete může přetrvávat neustálý a trvalý problém s dalšími novými blechami, které na zvíře neustále skáčou. PROTO v tomto případě by se měla provést důkladná dezinsekce prostředí v okolí zvířat.


Složení FRONTLINE SPOT ON DOG M:

Fipronilum 0,134g, Butylhydroxyanisolum 0,268 mg, Butylhydroxytoluenum 0,134 mg, Ethanolum 0,134 ml, Excipient qsp 1,34 ml


Více informací k produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Eva H.
avatar
Lucie Š.
avatar
Nikola T.
avatar
Iveta D.
avatar
Linda Č.
avatar
Ivana N.
avatar
Lucie V.
avatar
Vlasta C.
avatar
Jana G.
avatar
Marie K.
zobrazit všechny přihlášené