Otestovali jste se svým psím parťákem Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg pro středně velká plemena. Fungoval? 

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotili
5
15x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 6. 2021
do 15. 7. 2021

Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg    

Značkový antiparazitární roztok Frontline spot-on pro psy M 10-20 kg  pro aplikaci na kůži. K ochraně psů před napadením blechami, klíšťaty.

Aplikovat na zvíře (psa nebo kočku), které se naposledy koupalo šampónem alespoň 2 dny před aplikací a nekoupat alespoň 2 dny po aplikaci. Přípravek aplikovat ideálně vždy v podvečer před uložením ke spánku, aby došlo k zaschnutí přípravku na kůži přes noc bez kontaktu s majitelem např. při hlazení. Zmoknutí a/nebo vstup zvířete do vody během měsíce by nemělo ovlivnit účinnost, pokud se tak stane max. 3x v měsíci. Koupání šampónem jednou za měsíc by také nemělo ovlivnit délku účinnosti.

POZOR:  Přípravek usmrcuje min. 95% blech do 24 hod, po naskočení na ošetřené zvíře. V prostředí zamořeném vývojovými stadii blech v okolí ošetřeného zvířete může přetrvávat neustálý a trvalý problém s dalšími novými blechami, které na zvíře neustále skáčou. PROTO v tomto případě by se měla provést důkladná dezinsekce prostředí v okolí zvířat.


Složení FRONTLINE SPOT ON DOG M:

Fipronilum 0,134g, Butylhydroxyanisolum 0,268 mg, Butylhydroxytoluenum 0,134 mg, Ethanolum 0,134 ml, Excipient qsp 1,34 ml


Více informací k produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
23
avatar
Sabina
S výrobkem Frontline spot-on pro psy jsem naprosto spokojená. Kapky jsem vyzkoušela poprvé. Aplikace je velice snadná a pejska nijak nedráždí zápach, se kterým jsem měla problém právě u obojků. S pejskem se hlavně v létě pohybujeme často v lesích a na horách, kde Frontline obstál na jedničku. Prožili jsme prázdniny bez klíšťat a ráda se budu k tomuto výrobku každoročně vracet.
klad Jednoduchá aplikace
klad Určitě bych minimalizovala pobyt pejska ve vodě
avatar
Sabina
S tímto výrobkem jsem velice spokojená.Aplikace je snadná a psa nijak nedráždí oproti zapáchajícím obojkům proti klíšťatům, které jsem pouzivala doposud. Rádi trávíme čas na horách, kde Frontline obstál na výbornou. Z pejska jsme sice zhruba 2 klíšťata za celé léto sundaly, ale nikdy nebylo přisáté. Rozhodně se k tomuto produktu budeme každoročně vracet.
klad Jednoduchá aplikace, která psa nijak nedrazdi
klad Určitě bych minimalizovala pobyt pejska ve vodě
avatar
Aneta
Tento přípravek se zalíbil nám i našemu pejskovi. Pipetka je v praktickém balení, které se snadno aplikuje na kůži psa. Srst kolem po aplikaci není mastná ani nijak poznamenaná. činná látka uvnitř funguje, protože od té doby jsme nemuseli vyndat ani jedno klíště. Doporučuji pejskařům.
klad aplikace
klad obal
klad balení
klad účinek
klad nic
avatar
Jana
Výrobek Frontline se vyznačuje vysokou kvalitou ,hlavně s okamžitým účinkem. Mohu to potvrdit ,jelikož bydlíme u lesa a klíšťat je zde opravdu hodně. Aplikovala jsem jej před 3 týdny a dodnes ani jedno klíště. Dříve jsem zkoušela i levnější výrobky, které byly bez účinku. U tohoto výrobku je i aplikace velice snadná a pohodlná
klad Okamžitý účinek, snadná aplikace
klad Nemám žádné záporné hodnocení
příloha
avatar
Hana
Balení obsahuje 3 dávky, pipety. Balení vydrží na čtvrt roku, když jedna dávka má působit 4 týdny. Použití pipety k nanášení na kůži do srsti je snadné. Na kůži se i po několika dnech v místě aplikace nic neprojevilo, žádné zarudnutí. Neměla jsem možnost sledovat účinnost celé 4 týdny, ale během 3 týdnů jsem na pejskovi nepozorovala žádná nepříjemná "zvířátka" byť jen lezoucí, ale ani přisátá. Pes se ale nepohyboval ve vysoké trávě. Uvítala bych při delším použití mít možnost zakoupit lahvičku s pipetou v uzávěru než kupovat malá balení.
klad jednoduchost použití
klad žádné projevy aplikace na kůži
klad účinnost vysoká
klad malá balení
příloha příloha
avatar
Michaela
Zpusob aplikace je prijemne jednoduchý,kůže je chvilku mokra a hned zaschne a jakoby se nic nedělo.PRoti bĺechm funguje myslim dobbre,žádná se neobjevila,ale u klíšťat to nebylo úplně 100%,klíště se i přes piperu objevilo,ale je pravdou,že nebylo tak zakousle
klad Jednoducha manipulace,nastrikani
klad Zadne blechy
klad Spokojena
příloha
avatar
Martina
S produktem jsem celkem spokojená. Dřív jsem byla ke spot-on skeptická, ale po zlých zkušenostech s obojky (citlivá kůže okolo obojku, zabarvení srsti) jsem se k nim ráda vrátila. Aplikace je snadná, psa nic nedráždí vše ok. Klíšťat výrazně ubylo, pár jsem objevila, ale byly mrtvé, jakoby vysušené. Každopádně jsem byla nucena teď psa okoupat a pořádně vydrhnout šamponem, tak jsem zvědavá zda bude spot-on ještě působit :)
klad snadná aplikace
klad vypadá že funguje
klad nedráždí kůži
klad pár klíštat se objevilo, většina ale mrtvá
avatar
Veronika
S tímto spot on jsem byla spokojená. Balení obsahuje 4 pipetky, takže nemusím co chvíli řešit kupování nové. Je to na delší dobu. Aplikace je jednoduchá, jako u každého spot-on. Pejskovi to nevadi. Nemusím se trápit S nějakým práškem, jestli ho vůbec sní. Klíšťata po něm lezly, ale zapite jsem nenašla.
klad Dobrá aplikace
klad V balení je více aplikátorů
klad Nic
avatar
Michaela
Naši psi vždy používali obojky proti klíšťatům.Letos poprvé jsem našemu odrostlému štěněti vyzkoušela Frontline spot -on.Aplikace je úplně ideální.Dobře se dávkuje.Nezpůsobil ani alergickou reakci,což se nám u jiných obojků i stalo.Psovi nic nepřekáží a může k nám do postele.S obojkem nemohl,nebo jsme mu ho sundavali .Ode dne co jsme aplikovali Spot-on po psovi nelezlo jediné klíště.Což jsem uvítala.Nemusím mu je pracně lovit z kožichu?.Navíc vůbec nesmrdí,oproti obojku..Zatím na mě působí jako velmi účinný produkt.Určitě příští sezonu zakoupím znova .
klad Snadná aplikace
klad Cena je také příznivá
klad Kvalitní antiparazitikum
klad Po návratu z přírody po psovi nelezou klíšťata
klad Zatím nic
příloha příloha
avatar
Katerina
Výrobek se strašně snadno aplikuje na krk zvířete.Většinou používáme obojek, takže jsme chtěli vyzkoušet něco nového ;) snadné nakapání za krk je příjemnější i pro psa než nošení obojku. Srst má v pořádku, není mastná, pes se nedrbe. Chodíme do lesa i na pole, kde toho pes chytí nejvíce, klíšťata sice po něm lezou avšak žádné se nezakouslo. Jelikož náš Dasty je světlý, i tak ho vždy kontrolujeme než ho vezmeme domů. Myslím že je to krátká doba k takovému testování avšak hodnotím celkově kladně. Jelikož chodíme na procházky do lesa a na pole, aplikaci bychom museli aplikovat každé 4 týdny,což je teda trochu dražší záležitost, i když pipety jsou v balení 3 ks. My asi zůstaneme u obojku avšak pipety Frontline Spot-On určitě doporučujeme lidem, kteří mají mazlíčka třeba v bytě či pouze na zahradě, jelikož pokud nechodíte s pejskem nikam do přírody, ochranu pipetou nemusite opakovat po 4 týdnech, ale stačí po 8-12 týdnech ;) S výrobkem jsme spokojeni a rádi jsme ho vyzkoušeli ;)
klad Snadná aplikace
klad Pipety jsou v baleni po 3 ks, takže vydrží min na 3 měsíce
klad Je třeba si ujasnit kam se psem chodite a zda se zakoupení pipet a kontrola, kdy jste je pejskovi podali vyplatí
klad Zboží přišlo rozbalené, což teda trochu zamrzelo, ale výrobek byl v pořádku
příloha příloha
avatar
Ivana
Forma aplikace na krátkou srst v pořádku, srst v místě malinko mokrá, možná i trochu mastná, ale vůbec nevadí, následující dny žádná lezoucí klíšťata, nasátá vůbec žádná. Přípravek je v naprostém pořádku. Spokojenost majitele i pejska. Žádná alergická reakce. Pes ani nepocítil že se mu něco aplikuje na kůži.
klad Rychlá aplikace.
klad Nevím o ničem záporném
avatar
Zdenka
havět z naší zahrady se obloukem vyhla a pokud se i přisála uhynula.. Doporučuji pro všechny milovníky psů.Je to cosi nové ale dokonale funkční. Osvědčilo se to a budu hledat kontakt, kde to pro budoucnost nakoupit. Aplikace skutečně jednoduchá. Srst neutrpěla žádné změny.Výsledek se projevil již na druhý den a je doposud pokoj od títo havěti, která psovi ztrpčovala život.
klad ano
klad ne
avatar
Iveta
Aplikace byla velice jednoduchá. Perforovaný konec umožňuje okamžité použití. Vyobrazen je i pokyn ke správnému použití. Co se týče srsti, následující den již nebylo poznat, že náš mazlíček měl aplikovaný roztok (krátkosrstá). Žádné reakce na roztok se neprojevily. Druhý den jsme byli na louce a v lese - našli jsme pouze jedno klíště, které šlo hned odstranit. Jelikož máme vyzkoušené pouze tablety proti zevnímu parazitům, můj celkový dojem je po měsíci pozitivní a snad letní prázdniny zvládneme bez klíšťat.
klad Rychlá aplikace
klad Jednoduché pokyny
klad 3 pipety na cca 3 měsíce
klad Žádné negativum
příloha
avatar
Eva
Přípravkem jsem příjemně překvapená, aplikace byla jednoduchá, vše proběhlo naprosto bez komplikací. Vzhledem k prostředí, kde se pejsek pohybuje, jsme zvyklí na několik přisátých klíšťat denně. Po aplikaci jsme však našli pouze jedno lezoucí klíště. Vřele doporučuji, u nás se tento přípravek zabydlí natrvalo
klad Snadná aplikace
klad Účinnost
klad Na žádný jsme zatím nepřišli
avatar
Zdeňka
Již pár hodin po aplikaci jsme vyrazili s hafanem do lesa a i když po něm lezli klíště, tak se přisálo jenom na mě. Určitě doporučuji, pejsek je chráněný proti parazitům, přípravek je účinnější, než obojek, který jsme měli předtím. Navíc cenově se rozhodně vyplatí.
klad Cena
klad Účinnost
klad Nic
avatar
Vlasta
Jednoduše a snadno se aplikuje na kůži. Pejsek ani neví, že se provádí "operace Čistý kožíšek." Čirý roztok, který nikam nezatéká, po pár minutách zaschne, jakoby splyne s kůží. Stává se neviditelným. Kůži nedráždí. Srst "necuckovatí." Účinek se dostavil ihned druhý den. Blechy v kožíšku mrtvé, nebo žádné. Pejskové se ani tolik nedrbou, jako dřív. Žádná lezoucí, ani přisátá klíšťata jsme rovněž nezpozorovali. Výrobek doporučujeme. Pro srst v luxusu, jak prosté. Frontline. Už žádní nezvaní hosté. :-)
klad Aplikace
klad Funkční
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Velmi snadna a rychlá aplikace, naše fenka si ani nevsimla ze jsme ji spot on aplikovali. nyní klíšťata na fence nevidime. Misto po aplikaci bylo druhy den mastnější ale dalsi dny uz vse normální. Bydlime u lesa takže i na zahradě mame klíšťata a diky frontline spot-on naše fenka netahá klíšťata domu.
klad Jednoduchá aplikace
klad Rychlý učinek
klad Nelezou po ni klíšťata
klad Nic
klad Vše v pořádku
příloha
avatar
Janina
Nikdy by mě nenapadlo, jak může tak malé množství tekutiny ochránit pejska před klíšťaty. Do teďka jsem kupovala antiparazitní obojek, ale po vyzkoušení přípravku Frontline spot-on už mám jasno. Jednoduchá bezbolestná aplikace a pejska na krku nic neobtěžuje. Lezoucí ani přisátá klíšťata jsme nenašli, i když se pejsek skoro celý den zdržuje venku. Dobrá volba, doporučuji!
klad výhodné trojbalení
klad snadná aplikace
klad výborná účinnost
klad nic
příloha
avatar
Gabriela
S aplikací produktu nebyl žádný problém, pes klidně seděl a tekutinu si nechal na kůži na krku nakapat. Když roztok zaschnul, nebylo už na srsti vůbec nic poznat. Malé množství roztoku psa spolehlivě ochránilo před klíšťaty, i když se denně pohybuje na zahradě a chodíme na procházky do lesa. Pár lezoucích klíšťat jsem sice po procházce našla, ale žádné se nezakouslo. Tento produkt určitě doporučuji.
klad jednoduchá aplikace přípravku
klad nezanechává stopy na srsti
klad účinnost
klad nic
příloha
avatar
Marie
Aplikace Frontline je opravdu jednoduchá. V místě po nanesení je srst lehce mastná. Ale do druhého dne se to stratí. Od nanesení jsem už nasátá klíštata nenašla. Ale i týden po aplikaci po něm lezou. Takže je potřeba než se s ním dcera začne mazlit, pořádně vyčesat.
klad Rychlá aplikace
klad Neodluzuje
příloha
Zobrazit více recenzí