Testujete se svým maxipsem Frontline spot-on pro psy XL 40-60 kg a blechy i klíšťata se mu vyhýbají obloukem

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
11. 7. 2021

Frontline spot-on pro psy XL 40-60 kg  

Značkový antiparazitární roztok Frontline spot-on pro psy XL 40-60 kg  pro aplikaci na kůži. K ochraně psů před napadením blechami, klíšťaty.

Aplikovat na zvíře (psa nebo kočku), které se naposledy koupalo šampónem alespoň 2 dny před aplikací a nekoupat alespoň 2 dny po aplikaci. Přípravek aplikovat ideálně vždy v podvečer před uložením ke spánku, aby došlo k zaschnutí přípravku na kůži přes noc bez kontaktu s majitelem např. při hlazení. Zmoknutí a/nebo vstup zvířete do vody během měsíce by nemělo ovlivnit účinnost, pokud se tak stane max. 3x v měsíci. Koupání šampónem jednou za měsíc by také nemělo ovlivnit délku účinnosti.

POZOR: Přípravek usmrcuje min. 95% blech do 24 hod, po naskočení na ošetřené zvíře. V prostředí zamořeném vývojovými stadii blech v okolí ošetřeného zvířete může přetrvávat neustálý a trvalý problém s dalšími novými blechami, které na zvíře neustále skáčou. PROTO v tomto případě by se měla provést důkladná dezinsekce prostředí v okolí zvířat.Složení FRONTLINE SPOT ON DOG XL:

Fipronilum 0,402g, Butylhydroxyanisolum 0,804 mg, Butylhydroxytoluenum 0,402 mg, Ethanolum 0,402 ml, Excipient qsp 4,02 ml


Více informací k produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Irena F.
avatar
Lucie M.
avatar
Tereza C.
avatar
Alena B.
avatar
Hana D.
avatar
Lenka F.
avatar
Sona Z.
avatar
Lenka H.
avatar
Veronika V.
avatar
Dana K.
zobrazit všechny přihlášené