Dezinfekce se stala naší každodenní výbavou. Testeři právě zkouší gelovou dezinfekci STOPVIR s aloe vera, která spolehlivě zlikviduje 99,9% virů

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
20. 5. 2021

Gelová dezinfekce STOPVIR   

Dezinfekce se stala každodenní výbavou do obchodu, práce i do školy, kamkoliv jdeme je třeba jí mít při ruce. Pomůže v situacích, kdy si nemůžeme umýt ruce, ale je vhodné ji použít i po umytí rukou. Na trhu jsou dezinfekce, které nemají žádné zvlhčující látky a ještě navíc páchnou. STOPVIR jsme zpracovali tak, aby byl účinný, ale také šetrný k pokožce a pěkně voněl. To jsou tři hlavní výhody tohoto dezinfekčního prostředku.

STOPVIR je vzhledem ke svému složení efektivnější a účinnější, než mnoho gelových dezinfekcí dostupných na trhu. Všechny přípravky STOPVIR jsou certifikovány jako virucidní. To znamená, že spolehlivě zlikvidují 99,9 % virů.

STOPVIR gelová dezinfekce vznikla z přičinění dvou českých rodinných firem - Lihovaru Destilerie Balatka v Českém ráji a Brašnářství Tlustý a spol.  Lihovar Destilerie Balatka vyrábí kvalitní ovocné destiláty, jejich Slivovice a Griotka jsou známé v celých Severních Čechách a Krkonoších. 

STOPVIR vznikl jako odpověď na vysušující a páchnoucí alkoholové dezinfekce, které ničí pokožku rukou. STOPVIR má také alkoholový základ, ale je do ní přidán výtažek z Aloe Vera a bylinné aroma Herbal. Díky tomu STOPVIR pokožku nevysušuje pěkně voní a také je díky příznivé ceně je vhodný do každé rodiny i firmy. 

Dezinfekce STOPVIR se řadí k nejúčinnějším a nejdostupnějším na trhu.

*Složení dezinfekce STOPVIR je dle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO). Zabíjí spolehlivě 99,9% bakterií a virů. Přesné složení a bezpečnostní listy najdete ZDE


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Zdeňka Emma S.
avatar
Linda H.
avatar
Dáša K.
avatar
Michaela A.
avatar
Alena D.
avatar
Daniela T.
avatar
Pavlína M.
avatar
Markéta V.
avatar
Jana Č.
avatar
Tereza V.
zobrazit všechny přihlášené