Testeři dopřáli svému čtyřnohému příteli zaslouženou odměnu v podobě GRAND DELUXE hovězí kapsy s rýží a špenátem

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotili
5
64x
4
22x
3
6x
2
1
1x
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 5. 5. 2021
do 30. 5. 2021

GRAND DELUXE hovězí kapsy s rýží a špenátem pro psy    

Šťavnatá masová pochoutka GRAND DELUXE hovězí kapsičky s rýží a špenátem jsou kompletním krmivem pro všechny dospělé psy. Je připravena z čerstvého masa a šetrný proces vaření v páře zajišťuje zachování jeho chutnosti, strukturu a výživové hodnoty.

Lněný olej obsahuje Omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny, které blahodárně působí na zdravou kůži a lesklou srst. Špenát dodává organismu potřebné vitamíny a minerály, je bohatý na antioxidanty, které mají protizánětlivé účinky. Kolagen podporuje správnou funkci kloubů a svalů.

Krmivo je bez Éček, dochucovadel a konzervantů.

OBSAH MASA 95%!

GRAND Deluxe kapsy jsou ideální balení na cestování, do auta, do batohu, do kapsy. Jsou vhodné pro přidávání ke granulím, můžete tak zpestřit vašemu čtyřnohému parťákovi jídelníček, nebo jimi krmit pravidelně, je to kompletní krmivo, které splňuje všechny nároky na výživu. Kromě příchutě hovězí se nabízí také příchuť kuřecí a jehněčí.

Kapsy jsou balené po 4 ks v papírové krabici s poutavým grafickým provedením, samotné kapsy uvnitř krabice jsou bez grafiky. Veškeré popisky a texty tedy zákazník nalezne na krabici, ne na samotné kapse.

Každá kapsa má 300g.


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
93
avatar
Zuzana
Grand Deluxe hovězí kapsy s rýži a špenátem u naší smečky ve složení pes x kočka kupodivu zachutnaly, oni mají fajnový čumáčky a jen tak něco do nich nedají... Ale takhle vyjetý mističky dlouho neměli ? takže rozhodně doporučuji, i skvělá konzistence směsi, krásně šlo "vysypat" ?
klad Vůně
klad Konzistence
klad Velikost balení
klad Zatím nic
avatar
Alexandra
Kapsičky jsou myslím dostatečné na jedno balení, je fajn mít to po 300g, nedochází tak k okoráni , krásně voní a vypadají opravdu jedle ?, v našich čtyřech pejscích zmizely jak v černé díře a všichni tři čekali na přídavek , takže jsou opravdu dobré. Cena vzhledem ke kvalitě a obsahu masa je myslím ucházející. Určitě doporučuji ostatním a také jsme již tak učinili ?.
klad množství
klad chuť
klad vůně
klad nic
příloha
avatar
Pavla
Vzhled balení je lákavý, vyhovovalo by mi, kdyby v balení bylo více druhů kapsiček s větší gramáží. Po otevření obsah voněl a vypadal kvalitně. Maxovi kapsička chutnala. Cena si myslím je celkem příznivá. V okolních zverimexech jsem tyto kapsičky ovšem nenašla.
klad Slozeni
klad Příznivá cena
klad Gramáž
klad Jeden druh v balení
klad Nedostupnost v obchodě
avatar
Petruška
Kapsičky u nás obstály na výbornou, našemu pejskovi moc chutnaly, olizoval se až za ušima . Určitě je v budoucnu za koupíme a budeme mu je dávat. Obsah vypadal nádherné, maso vonělo a vypadalo šťavnaté. Cena za takovouhle masovou kapsicku je optimální a my doporucujeme
klad VVypadala stavnate
klad Nic
příloha
avatar
Anežka
velmi atraktivní vzhled, určitě upoutá pozornost, včetně hezké krabičky i kapsičky. Kapsička na pohled působí příjemně, voní, vypadá, že bude chutnat, špenát je velice dobrý nápad. Pes se po tom mohl "utlouct" :). Cena odpovídá kvalitě, peněz by člověk po koupi určitě nelitoval.
klad velikost
klad vzhled obalu
klad vůně
klad vzhled obsahu
klad nic
příloha
avatar
Jana
Kapsičky jsou vkusně a praktycky zabalený .Papírová krabička je.pevná a kapsičky mají perforaci kterou se dá lehce otevřít. Určitě jsou vhodné na cestování. Obsah je vodový ale hezky voní a našemu pejskovi chutnalo . Cena se mi zdá vzhledem k množství vysoká.
klad Baleni
klad Vuně
klad To že chutnalo
klad Vzhled obsahu
klad Cena
příloha příloha příloha
avatar
Nikola
Kapsičky hned jak přišly, náš pejsek už věděl oč kráčí. Naběhl do kuchyně a čekal co se bude dít. Tak jsme je společně otevřeli a hned 2 kapsy zládovali. Moooc nám chutnali !!!! Bez žádných obtíží a druhý den s jako vždy krásným exkrementem. Takže žádné negativní známky náš trávicí trakt nezaznamenal a za mě a mého čtyřnohého psího testovatele můžeme jen vřele doporučit ostatním a těšíme se na další testovando!
klad Chuť
klad Velikost
klad Cena
klad Živočišný podíl
klad Mohli by tam být větší kusy
klad Mixované
příloha příloha příloha
avatar
Joli
Před týdnem jsem obdržela Grand Deluxe hovězí kapsy s rýzi a špenát. Mile mne překvapila pestrost barev na krabici a lehkost oproti značce, kterou já kupuji. Další plus, jednoduché otevíraní oné krabice Velké zklamání při otevření, bezbarví obal na kapsičce. Moje kapsičky mají i pestrý obal kapsiček, což je velmi příjemné. Další výhodou kapsičky, bez problému drží na rovné ploše, ale nejde opětovně zavřít, škoda.. Možná bych uvítala i menší gramaž kapsičky, neboť moji miláčkové toho toliko nesnědí, tak kapsa zůstává otevřena. Potřebovala jsem vyzkoušet reakci, při trávení na hovězí maso. Finalní trávení ( bobek), měl tvar jaký měl být, což za mne velká 1.
klad Bez problému trávení
klad Kapsa stojí při rozevření dna
klad Kapsička obsahuje přiměřené množství sosu k masu
klad Kusy masa i rýže
klad Pěkný desing krabice
klad Příjemná vůně
klad Hůře se doluje jídlo do misky
klad Nelze opětovně zavřít
klad Samotná kapsička je zabalená v šedé barvě
klad Špatně se otvírá
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Vzhledem k tomu, že miska byla během chviličky úplně prázdná, myslím si, že našemu pejskovi hovězí kapsy moc chutnaly. Mě moc zaujalo balení, které je vhodné i na výlety, protože v každé kapse je jedna porce. Cena si myslím, že taktéž přiměřená. Mohu vřele doporučit ostatním pejskařům.
klad Chuť
klad Balení
klad Vůně
klad Cena
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Hovězí kapsičky Grand deluxe vypadají na první pohled luxusně, s kvalitním složením a po mé zkušenosti věřím, že i takové jsou. Trochu náročnější je vyndat všechen obsah z kapsičky, obal je hodně pevný a neohebný a trvalo mi dlouho, než jsem všechen obsah dala do misky. Poprvé to ještě šlo, ale od druhé, když už pejsek věděl, co dostane, byl pes úplně nepříčetný, štěkala a strkal do mně, ať mu to už dám. Pejskovi moc chutnalo a málem ochutnal i partner. Je tedy fakt, že jsme ještě nikdy neměli tak voňavou masovou kapsičku. Připomnělo mi to vůni dobře zavařeného domácího masa. Všechny kapsičky, co znám mají trochu divnou vůni, ale tohle je cítit poctivým masem. Cena je v pořádku vzhledem ke kvalitě a velkému obsahu výrobku.
klad kvalitní složení výrobku
klad nádherná vůně
klad druhé už se pes nemohl dočkat
klad moc pevný obal kapsičky
avatar
Katerina
Kapsičky Deluxe s rýží a špenátem našim čtyřnohým mazlíčkům Aronovi, belgickému ovčákovi a Rastymu francouzskému buldočkovi velice chutnaly. Jsou vhodné pro obě naše plemena, kdy se u jiných produktů vyskytl problém s vyprázdněním, u těchto Deluxe bylo vše v pořádku. Větší balení jedné kapsy 300g je výhodné, vyjde na krmnou dávku pro oba. Šťavnaté kousky masa, velikostně akorát. Vonělo to až tak, že zeť říkal, že by si to klidně dál k večeři.
klad bez problému s vyprazdňováním
klad Chutnali
klad Vhodné pro více plemen
klad Velikost balení
klad kousky masa
klad vůně
klad nic
příloha příloha
avatar
Drahuše
Vzhled balení trochu nepraktický, co se týče sáčku, poměrně špatně se vyndává obsah kvůli zahybům sáčků. Ovšem co se týče obsahu, je tam maso, které vypadá velmi lákavě a moc dobře voní. Naši fenečce moc chutnaly a co se týče ceny, mohla by být kapsička levnější.
klad Obsah
klad Vzhled
klad Balení
klad Cena
příloha
avatar
Dagmar
Na kapsičkách uvnitř balení, jsem ocenila, že nejsou zbytečně potištěné, a nezvyšuje to cenu. Hned jak jsem fenečce dala misku, tak vše snědla a umyla si po sobě i misku. Na pohled vypadá kapsička lákavě, není to jen rozemletá kaše. Myslím si, že cena je velmi dobrá na tak velké balení. A oceňuji, že neobsahuje nezdravé věci.
klad Obal
klad Velikost
klad chutnost
klad výživnost
klad nic

Přílohy

MyVideo.mp4
avatar
Marcela
Kapsičky Grand u nás vyhrály na plné čáře. Milé překvapení byla už velikost. Pod názvem „kapsička " jsem čekala porci, velikostí tak pro kočku, kterou by moje fena v pohodě vdechla. Tato velikost je skvělá, jak na dělaná pro mou Conny. Obal je grafický přehledný, oceňuji zvýraznění informací, že výrobek pochází z ČR. Samotný obsah kapsičky nikdy nemůže působit nijak estetický, ale zato ta vůně, úplně se mi sbihaly sliny! Vyvolala ve mě vzpomínky na dětství pod stanem, kdy jsme na plynovém vařiči ohřívali tehdy ještě kvalitní hovězí konzervu, plnou masa. A jestli chutnalo? Během chvíle byla miska prázdná a vyleštěná, jako bych ji právě vytáhla z myčky. Conny se ještě několikrát vrátila, zkontrolovat, jestli přece jen něco nezůstalo. Takže soudím, že si pochutnala.
klad Velikost, obal, vůně
klad 0
příloha
avatar
Libuše
Kapsičky mají hezké balení. Směs vypadá dobře,ale pejskovi chvíli trvalo, než se do toho pustil. Druhou moc nechtěl, ale třetí zblajznul hned. Čtvrtou dostal nadvakrát. Myslím, že je kupovat nebudu, i cena 46 Kč za kapsičku je pro mě dost, protože mám pouze jeden příjem, jsem vdova.
klad Hezká krabice
klad Dlouhá doba doručení
příloha
avatar
Leona
Balení 4 ks kapsiček je velice prakticky baleno. Kartonový obal příjemného vzhledu, jednotlivé kapsičky dobře zatavené. Obsah kapsiček chutnal velice, kousky v masové omáčce, z granulí byly důkladně oblíznuty. Konzumace bez zažívacích komplikací, za nás mají kapsičky za 1. Cena odpovídající.
klad praktické balení
klad příjemná vůně masa
klad dostatečné množství k balení
klad bez zažívacích komplikací
klad více omáčky
avatar
Jana
Hovězí kapsičky s rýží a špenátem našemu pejskovi opravdu moc chutnaly. Jídlo krásně voní, má i hezkou barvu, konzistenci a strukturu. Pejsek se dokonce po jídle tvářil smutně, že už došlo ;). Našeho Jacka krmíme dvakrát denně, velikost porce je pro našeho středně velkého pejska tak akorát na jedno jídlo. Jen se špatně dostává z kapsy ven, ale to je běžný problém těchto balení. Cena je přiměřená. Krabička je hezká, slogan se mi také líbí. Je trošku škoda, že nejsou potištěny i jednotlivé kapsičky.
klad chuť
klad vůně
klad konzistence
klad velikost
klad opatlala jsem se při vymačkávání jídla z kapsy
avatar
HAna
GRAND DELUXE hovězí kapsy s rýží a špenátem pro psy jsou vzhledově velmi atraktivní, vůně je velmi přijemná, láká o ochutnání, pejsek běz váhání sežral vše, co měl v misce. Balení bych dopořučila nahradit ekologictější variantou, jinak nemám co vytknout.
klad vuně
klad chut
klad balení
příloha
avatar
Radka
Děkuji za možnost testování psích kapsicek. Balení bylo opravdu velké. Musím říct, ze oproti jiným kapsickam se dala krásně otevřít. Obsah jsem čekala trosku jiný. Byl to takový mišmaš.Měl tam být špenát a rýže a to jsem tam viděla jen pár zelených teček . Pejskovi moc chutnalo. Potěšil mě obsah masa. Nevím, zda bych si ještě za tu cenu koupila.
klad Obsah masa
klad Skvěle otevírání
klad Málo špenátu
příloha příloha příloha příloha
avatar
Martina
Mým pudlíkům kapsička chutná, obsah kapsičky obstojně voní a je šťavnatý, což hodnotím kladně. Kapsičky jsou větší a pro malé plemeno je tedy nutné uchovávat do doby další konzumace, což ale není problém, obal kapsičky je velmi pevný a dá se v lednici hezky skladovat. Vysoký podíl masa je znát, bohužel se neuvádí blíže složka masa, tedy obsah "vedlejších produktů živočišného původu" může být ledajaký.
klad vůně
klad štavnatost
klad psům chutná
klad hezké balení
klad vysoký obsah masa
klad postrádám detailnější rozpis masového složení
Zobrazit více recenzí