Zmizela vybraným testerkám celulitida díky komplexní hubnoucí kúře od Deadia Cosmetics? Podívejte se na jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotili
5
7x
4
7x
3
2x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 30. 5. 2021
do 11. 7. 2021

Hubnoucí kúra na střední celulitidu Deadia

Pokožku našeho těla může trápit celá řada nepříjemných neduhů a jedním z těch nejhorších je bezesporu celulitida. Takzvanou „pomerančovou kůži“ většina z nás určitě zažila doslova na vlastní kůži. Naštěstí jí lze předcházet či ji zvrátit pomocí správné a důkladné péče.

Celulitida vzniká v důsledku zvětšených tukových buněk, které se nám hromadí pod kůží. Kromě jejich nevzhledného vzezření však jejich akumulace omezuje také i volný průtok krve a lymfy. Způsobuje jí mnoho faktorů, ale my věříme, že není až tak důležité bádat, jak celulitida vzniká. My se jí chceme hlavně zbavit!

Prvním krokem v našem boji proti celulitidě tak musí být povzbuzení krevního oběhu ve tkáních. Přesně za tím účelem vám doporučujeme produkty GUAM, které díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím podporují podkožní mikrocirkulaci a vyhlazují celulitidu v problémových partiích.

Pro ty z vás, kterým se zdá že je vaše celulitida v pokročilejší míře jsme sestavili toto balení produktů, určených pro boj se celulitidou středního stupně. Dohromady tyto produkty tvoří komplexní kúru, která vám pomůže i od té nejzarytější celulitidy. Jedná se o balení 1 kg bahenního zábalu z mořských řas a 1 tuby krémového gelu. Používají se dle přiloženého kalendáře.


Deadia Cosmetic můžete sledovat i na Instagramu nebo Facebooku.

Více informací o produktech Deadia najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
16
avatar
Marie
Tato hubnoucí kúra mne velmi překvapila svou účinností. Příjemná aplikace, bahno se snadno nanáší na pokožku. Má příjemnou specifickou vůni a konzistenci. Po smytí se ještě nanáší gel na podpoření účinků. Pokožka je po kúře hladká a hezká na dotek. Výhodou je i přiložená tabulka, kde můžete zapisovat a hlavně sledovat progres v zeštíhlení partií.
klad Velké balení
klad Snadná aplikace i odstranění
klad Efektivní účinnost
klad Při působení více zahřívá pokožku
příloha
avatar
Petra
Hubnoucí kúra na střední celulitidu jako doplňkové řešení pro úbytek celulitidy jsem si velmi oblíbila. Zlepšila mi stav pokožky - je pevnější a vyhlazenější, příjemná na dotek. Nohy nejsou oteklé ani unavené. Celulitida je taky mnohem lepší. Celkově jsem s výrobkem velmi spokojená, rozhodně doporučuji! Spolu s dodržováním pitného režimu a cvičením celulitida mizí před očima.
klad konzistence
klad vůně
klad balení
klad výsledky
klad ---
avatar
Jaroslava
Děkuji, že jsem byla pro testování hubnoucí kůry na střední celulitidu Daedia vybrána.Už jsem toho pár vyzkoušela a musím říct, že konečně něco, co opravdu funguje.Používala jsem ho převážně na bříško a boky. Byla jsem mile překvapena v jakém balení kůra přišla,moc hezké dárkové balení. Bahenní zábal s řasamy má zajímavou vůní, tepelný efekt je moc příjemný, namazala, zafoliovala se a relaxovala :-) nebyl ani žádný problém s omytím. Na závěr jsem použila krémový gel s mořskou řasou, krásně voní, lehce se nanáší pokožka je po něm hladká, voňavá, svěží. Ještě jsem nevypotřebovala celé balení, ale mohu potvrdit, že opravdu funguje a celulitida je na ústupu. Určitě zůstanu značce věrná a vyzkouším i jiné produkty od této značky. Za mě mohu jinak, než palec nahoru a doporučit.
klad příjemně voní
klad snadno se nanáší i omývá
klad balení a celkový vzhled kosmetiky
klad není nic co by se nelíbilo
příloha
avatar
Markéta
Již příjemně překvapilo krásné dárečkové balení s mašlí, zvědavě jsem se drala dovnitř. Bahno se snadno aplikuje a co víc i dobře čistí, pokud se stane, že se zaneřádí podlaha či oblečení. Aplikace je snadná, pak igelit na stehýnka a očekávejte nečekané. Jak jsem začala běžnou činnost jako vaření a praní, bahénko se taky činilo, po chvíli hřálo až dost. Po 45 minutách ještě masáž bahénkem, omytí a namazání. Je nutné si na tuto proceduru udělat čas, ale funguje na 100%. Objem se mi zmenšil za 3 týdny o 3 cm a textůra kůže se vypnula, vyhladila a celulitida mizí. Určitě zkusím i legíny...na ty se moc těším.
klad Snadno roztíratelné
klad Velké balení
klad Příjemná vůně
klad Dobře odstranitelné
klad Efektivní
klad Igelit
příloha příloha
avatar
Petra
Když mi přišel balíček, a já ho otevřela, obyčejnou lepenkovou krabici, tak na z ní na mne vykoukl krásný dárek ovázaný růžovou stuhou, prostě wau. Gel příjemně voní, dobře se roztírá, rychle se vsákne a zanechává pokožku příjemnou na omak. Zábal má charakteristickou bahenní vůni s charakteristickou vúní řas. Docela ostrá, čpavá vůně, která mě nevadila, ale na někoho může být trošku moc silná. Konzistence jemná, žádné kousky,jemně pomleto. Pokud se dostane na prádlo, jde velice dobře vyprat. Po nanesení a přetáhnutí fresh folií začne po pár minutách lechce hřát, postupně se hřejivost zvyšuje. Někdy se stane, že zábal až pál, docela nepříjemně, ale dá se vydržet. Smýt jde jednoduše mýdlem a zanechává prohřátou, napnutou, jemnou pokožku. Na obvod jsem všude o 1cm menší, či štíhlejší, ale hlavně ten pocit a pohledem se přesvědčíte, že je pokožka po 14 dnech použití, vypnutější a hlavně bez vyditelných projevů celulitidy, prohlubně či rozšířené póry pryč. Prostě krásný a příjemný pocit.
klad konzistence
klad snadné použití
klad vstřebatelnost gelu
klad příjemný pocit prohřátí
klad výsledný vzhled pokožky
klad mě nevadilo nic
příloha příloha
avatar
Monika
Když mi přišel testovací balíček, tak jsem byla nejprve trochu skeptická, ohledně jeho účinků. Velice mě nadchlo, jak byl balíček krásně zabalený. Hned po prvním použití, jsem cítila, jak se kůže zahřívá. Přípravky používám skoro 3 týdny a výsledky se opravdu dostavily. Kůže je jemnější a vyhlazenější. Je pravda, že teď v létě mám i více pohybu, což k tomuto výsledku jistě také pomohlo. Přípravek tedy mohu rozhodně doporučit, jen cena je dost vysoká, tudíž si ho spousta žen nemůže moci koupit.
klad Zlepšení vzhledu kůže
klad Balíček byl hezky zabalený
klad Cena
příloha
avatar
Klára
Bahenni kůru jsem vyzkoušela v oblasti bříška, bahno se hezky nanášelo, po aplikaci jsem cítila velké zahřátí, ale nic nepříjemného. Nechala jsem působit 45 minut dle návodu. Po sundání, jsem aplikovala přirozený krém. Pokožka byla hladší a vypadala hydratovaně, hlavní plus byl okamžitý úbytek 3 Cm. Zatím jsem použila dvakrát a úbytek zůstal a nevrátil se. Balení je velké, takže vydrží na hodně použití.
klad Dobře se nanáší
klad Hydratovaná a hladká pokožka
klad Úbytek cm
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Jsem moc ráda, že jsem mohla tento produkt vyzkoušet. S celulitidou se potýkám už od mládí. Nemám ji nijak přehnaně výraznou, ale je tam. Bahno se nanáší lehce, jen je ale lepší ho nanášet ve sprše nebo ve vaně, protože sem tam, díky své řidší konzistenci, ukápne. Nohy se musí omotat potravinářskou fólií a 45 minut čekat. Nejlepší je, když se moc nehýbete, protože pak bahno zaleze do záhybů fólie. Bahno pokožku pěkně prohřeje a po omytí jsou nohy lehce červené. Pokožka se mi po aplikaci zdála pevnější a hladší. Druhým produktem je gelový krém, který již není potřeba mít po aplikaci omotaný fólií. Ten mi tedy vyhovoval více, protože časová náročnost bahenního zábalu je velká. Cena sady je 2.500 Kč, což mi přijde přemrštěné. Díky takto vysoké ceně jsem očekávala mnohem lepší výsledky. Sadu si určitě sama již nekoupím.
klad Pokožka je po aplikaci trochu pevnější a hladší.
klad Gelový krém hezky voní.
klad Velká časová náročnost aplikace.
klad Minimální výsledky, celulitida se nezměnila.
klad Vysoká cena testované sady.
příloha
avatar
Klára
Přiznávám, že zpočátku jsem byla vůči této kůře poměrně nedůvěřivá, ale po 15-20 dnech jsem skutečně zaznamenala mírné zlepšení, tak se těším na ústupek po měsíci a více. Účinnost mořských řas je nepopíratelná. Kůru nově používám spolu s Vacushapem a rolleticem.
klad Hřejivost
klad Konzistence
klad Ochranný igelit na vrchu balení (špatná manipulace)
avatar
Klára
Aplikace zajímavá, jemné "bahno", které sice moc nevoní, ale dobře se roztírá. Spaní, tudíž se namazané partie musí obalit nejlépe do fólie. Po nějaké době pokožka pálí, ale to je způsobeno látkou, která zábal obsahuje. Po opláchnutí jsem namazala jemným voňavý krémem, po kterém se má pokožka sklidnila a byla velmi jemná. Myslím že nějaké účinky mít zábal bude, už teď je kůže na partiích jemná a hezčí.
klad Jemna pokožka
klad Vůně krému
klad Neni psáno jak často se má zábal používat
klad Pokozka při natření pálí (až někdy nepříjemně)
klad Zabal zapáchá
avatar
Simona
S produktem jsem velmi spokojená. Bahno ač jsem tomu nemohla uvěřit tak opravdu funguje, ta síla v tom jak pálí může být pro někoho zkouška trpělivosti, např. sedět dobrovolně v kopřivách ? Gel je příjemný a má krásnou vůni. Za mě produkt určitě doporučuji ?
klad Bahno brutálně funguje
klad Gel má krásnou vůni
klad Žádné
avatar
Katka
Nejprve bych začala tím, že kúra přišla ve velmi pěkném balení, ke kterému byl přiložený též rozvrh nanášení zábalu/krému. Balíček však přišel později (chyba přepravce), tudíž nebylo možné stihnout aplikovat 4 týdenní kúru v cca 20 dnech. Z toho také plyne, že není možné posoudit celkové výsledky kúry. Viditelné výsledky žádné nevidím, tudíž ani nepřikládám foto před/po. Co se pocitu týče, tak je pokožka jemnější a přijde mi také pružnější. Zábal má teda dost nelichotivou vůni, ale to se podle složení dalo očekávat. Jeho efekt prokrvení je však hodně rychlý a příjemný. Krém má naopak vůni úžasnou. Kúru budu užívat i nadále do vypotřebování a třeba se ještě daný efekt dostaví. ? PS. Kúru bych doporučila i dalším, ale je třeba se rozhodně nespoléhat pouze na její efekt a doplnit o další atributy v podobě stravy, masáží, pohybu aj.
klad Balení produktu
klad Rozvrh aplikace produktu
klad Vůně krému
klad Prokrvení pokožky při zábalu
klad Vůně zábalu
příloha
avatar
Kateřina
S kúrou na celulitidu Deadia jsem spokojená. Již po 2 aplikacích je cejtit, že má účinky. Dobře se roztírá na pokožku, a jde i Dobře smyt. Po zabalení do fólie je cítit lehké pálení, ale alespoň člověk ví, že bahno pracuje. Pokožka je poté jemná, zpevněná.
klad Nádherné balení
klad Dobře se roztírá a smyva
klad Český návod
klad Tabulka na měření úbytku cm po aplikacích
klad Někomu by mohlo pálení, které přijde po zabalení do fólie, vadit
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Produkt hubnoucí kúra pro střední celulitidu mě velmi mile překvapil a můžu ho doporučit. U bahenního zábalu z mořských řas mi z počátku trochu vadila jeho specifická vůně, ale po dalších použití jsem si na vůni zvykla. Samotný produkt hodnotím jinak pozitivně. Konzistence je hustšího charakteru a díky tomu se snadno nanáší na pokožku a při použití potravinářské folie lze provádět běžné činnosti. Zábal je doprovázen lehkým přijatelným „pálením“. Druhým produktem je krémový gel s mořskou řasou. Produkt má příjemnou svěží vůni a je tekutější konzistence než zábal. Gel se příjemně roztírá a pokožka po něm je krásně hebká. Součástí balení je dále kalendář „Guam“ určený pro aplikace produktů a zapisování změn před a po použití těchto výrobků. Již po krátké době testování můžu říct, že se mi pokožka v problémových partiích zdá pevnější a samotná celulitida začíná postupně ustupovat. Také dle měření obvodu stehen mám méně o půl centimetru po dvou týdnech aplikování produktu.
klad Balení produktu
klad Viditelné výsledky po použití produktu
klad Příjemná vůně gelu
klad Kalendář na zapisování výsledků
klad Účinek produktu
klad Konzistence produktů
klad Je potřeba navíc potravinářská folie
příloha příloha
avatar
Klara
Aplikace zábalu zajímavá (zábal zapáchá, motat do fólie), během procesu pokožka pálila, až to bylo nepříjemné. Konzistence v pořádku, jemné bahno, dobře se roztírá. Po zábalu jsem aplikovala krémový gel, který příjemně voní, pokožku uklidní. Pokožka je poté jemná, vyplá.
klad Jemná a vyplejší pokožka
klad Vůně (krémový gel)
klad zapáchající bahenní zábal
klad Pokožka při účinnosti pálí (zábal)
klad Neni psáno jak často může probíhat zábal
avatar
Eliška
Hubnoucí kůra na střední celulitidu - od Deadia Cosmetics - se roztírá lehce vůbec nezapáchá je rychle vstřebatelný a kůže je na dotyk jemná a hladká. Takže za mě určitě doporučení. Balíček přišel luxusně zabalený s růžovou mašličkou což bylo i moc hezké na pohled a potěšilo mě to.
klad Dobře se roztírá
klad Moc hezké balení
klad Pokožka je hladká
klad Rychle se vstřebává
klad Na žádný jsem zatím nepřišla
příloha