Testerky, které trápí vás celulitida, testují komplexní hubnoucí kúru na střední celulitidu od Deadia Cosmetics

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
30. 6. 2021

Hubnoucí kúra na střední celulitidu Deadia

Pokožku našeho těla může trápit celá řada nepříjemných neduhů a jedním z těch nejhorších je bezesporu celulitida. Takzvanou „pomerančovou kůži“ většina z nás určitě zažila doslova na vlastní kůži. Naštěstí jí lze předcházet či ji zvrátit pomocí správné a důkladné péče.

Celulitida vzniká v důsledku zvětšených tukových buněk, které se nám hromadí pod kůží. Kromě jejich nevzhledného vzezření však jejich akumulace omezuje také i volný průtok krve a lymfy. Způsobuje jí mnoho faktorů, ale my věříme, že není až tak důležité bádat, jak celulitida vzniká. My se jí chceme hlavně zbavit!

Prvním krokem v našem boji proti celulitidě tak musí být povzbuzení krevního oběhu ve tkáních. Přesně za tím účelem vám doporučujeme produkty GUAM, které díky pečlivě vybraným přírodním ingrediencím podporují podkožní mikrocirkulaci a vyhlazují celulitidu v problémových partiích.

Pro ty z vás, kterým se zdá že je vaše celulitida v pokročilejší míře jsme sestavili toto balení produktů, určených pro boj se celulitidou středního stupně. Dohromady tyto produkty tvoří komplexní kúru, která vám pomůže i od té nejzarytější celulitidy. Jedná se o balení 1 kg bahenního zábalu z mořských řas a 1 tuby krémového gelu. Používají se dle přiloženého kalendáře.


Deadia Cosmetic můžete sledovat i na Instagramu nebo Facebooku.

Více informací o produktech Deadia najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Klára K.
avatar
Marie U.
avatar
Klára Z.
avatar
Jana S.
avatar
Uhlířová A.
avatar
Simona Š.
avatar
Věra T.
avatar
Jaroslava H.
avatar
Monika G.
avatar
Petra S.
zobrazit všechny přihlášené