Plánujete kreativní obkladačskou práci? Potřebujete vyrovnat police a obrazy na stejnou úroveň? Zkuste to s křížovým laserem Bosch UniversalLevel 360

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
20
konec přihlašování
16. 5.
23:59
konec testování
31. 5. 2021

Koho hledáme

Hledáme 20 testerů, kteří otestují křížový laser Bosch UniversalLevel 360 a poté se s námi podělí o své hodnocení včetně fotografie a videa zde na webu, na Heureka.cz a na svém profilu na sociálních sítích.

Produkt je možné osobně vyzvednout na adrese Testuj.to, Karlínské náměstí 6, Praha 8 nebo pro zaslání produktu domů je nutné předem uhradit poštovné a balné ve výši 370 Kč na bankovní účet.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování nám vyplňte krátký dotazník a vyberte si variantu doručení. 

Nápovědu na otázku č.1 najdete TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere náhodně 20 testerů, kteří otestují křížový laser Bosch UniversalLevel 360. Produkt vám po otestování zůstane natrvalo.

Křížový laser Bosch UniversalLevel 360 - Sada Premium    

Plánujete kreativní obkladačskou práci? Chcete vyrovnat objekty jako police a obrazy na stejnou úroveň? Pusťte se do toho a popusťte uzdu své kreativitě.

UniversalLevel 360 je křížový laser, který propojuje přesnost, všestrannost a komfort. Je vybaven 360° vodorovnou čárou, která slouží pro přesné vyrovnání celé místnosti a zelené laserové čáry zajistí až čtyřikrát lepší viditelnost navzdory jasnému světlu.

Přesné a jasně viditelné laserové čáry s přesností ±0,4 mm/m. Vyrovnávat poličky a obrázky bude nyní hračka.


Více informací o produktu najdete TADY.Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.