Milovnice látek a šití a získaly v testování látku micropeach od Unuodesign. Už se těšíme na fotorecenze, co hezkého si ušily

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
40
konec testování
9. 5. 2021

Micropeach metráž od Unuodesign

Pokud si přejete materiál lehoučký, příjemný pevný a chladivý je micropeach tou ideální volbou. Hodí se na kolové sukénky, ale i funkční kalhoty či polštářky. Pokud máte alergii na žehličku, v tom případě pro vás máme toho pravého parťáka. Tento materiál rozhodně nedoporučujeme žehlit, protože by se snadno mohlo stát, že ho v původním stavu uvidíte naposledy. Bez entlovaní se neobejdete, je vhodné použít menší cik cak nebo entlovat na overlocku. Pokud budete šít eňo ňuno konfekci, rozhodně doporučujeme záložky rozžehlit, tak jak to dělaly naše prvorepublikové švadlenky, ale pozor! Opatrně, protože se jedná o velmi citlivý materiál.

Tato polyesterová tkanina na první dotek opravdu připomíná povrch broskve a taky stejně funguje. Jak to myslíme? Než umyjete broskev, docela se natrápíte, protože z jejího povrchu kapky stále mizí a ne a ne se vsáknout. A přesně tohle umí i micropeach. Na rozdíl od broskve je jeho povrch na lícové straně zdrsněn téměř neviditelně, ale kapky vyloženě odpuzuje.

Tento materiál běžně naleznete na oblečení vrcholových sportovců, kteří ho nosí právě z důvodu lehké hydrofóbní úpravy, která ale nefunguje na principu membrány, a proto nic neubírá na prodyšnosti. Na rozdíl od plátna, kterému se na první pohled velmi podobá, se nekrčí, nesráží, nežmolí, je velmi stálobarevný a uschne dřív než bys řekl broskev. 

Složení: 100% polyester

Údržba: prát na 30°C, nežehlit, nepoužívat aviváž, sušení v sušičce povoleno, nebělit

O autorovi a textech na látkách:

Lukáš Sodomka inspirován láskou a ženami a vším, co v něm vyvolávají, píše léta jen pro to, aby tím vyjádřil své niterné pocity. Je to forma jeho intimní komunikace. Nyní je část tvorby vtisknuta na látku, kterou nejen zdobí psané texty, ale sálá z ní i vše to, co je v nich obsaženo.


Více informací o růžové látce s motivačním potiskem najdete TADY.


Více informací o černobílé látce s červeným textem najdete TADY.

 

Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Lucie Z.
avatar
Jana P.
avatar
Radka B.
avatar
Nelinka D.
avatar
MARTINA S.
avatar
Magdalena B.
avatar
Martina S.
avatar
Tatiana H.
avatar
Jana Š.
avatar
Martina M.
zobrazit všechny přihlášené