Co hezkého si vybrané testerky nakoupily na novém Marketu ŽENY s.r.o., který nabízí službu zvýhodněného nákupu přes ambasadorku? 

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotili
5
12x
4
2x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
74 %
Testováno v období
od 30. 5. 2021
do 27. 6. 2021

Market ŽENY s.r.o.      

Podporujte s námi české podnikatele a značky.

O Marketu ŽENY s.r.o.

  • Navazuje na letitou tradici komunity ŽENY s.r.o.
  • Podporuje lokální podnikání
  • Má za cíl atraktivním způsobem komunitu rozšiřovat
  • Přináší výhody členům komunity
  • Rozvíjí život v regionech
  • Vzdělává své členy
  • Umožňuje ženám v krajích příjemný výdělek
  • Poskytuje příležitosti

Stačí se registrovat na Market ŽENY s.r.o., vybrat si a nakoupit. Každý nákup pro vás může být ještě výhodnější, pokud si zvolíte nákup přes ambasadorku. Tu si najdete na mapě ve svém regionu a kromě nižších cen se pak ambasadorka postará o Vaše další výhody i potřebné informace.

Marketu ŽENY s.r.o. najdeš vždy jen kvalitní produkty a služby, které otestovali a doporučují ženy a muži z naší komunity. Rozmanitá nabídka je průběžně aktualizovaná, aby si tu každý našel vždy něco nového pro sebe nebo i své blízké.


Celou nabídku Marketu ŽENY s.r.o. najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to

Hodnocení
19
avatar
Andrea
Já byla z možnosti nákupu s uplatněním voucheru naprosto nadšená. Orientovala jsem se v oblasti kosmetiky a po vyzkoušení jsem maximálně spokojená. Oceňuji rychlost dodání přímo domů a precizní zabalení balíčku. Nehrozila žádná možnost nějakého poškození. Produkty jsou navíc opravdu kvalitní.
klad rychlost dodání
klad super balení
klad komunikace při dodávání balíčku
klad žádné
avatar
Alena
Velice ráda jsem zakoupila výrobky na portálu Market Ženy s. r. o. Zakoupila jsem že zdravých potravin dvě příchuťe granoly. Je to moc výborne a křupavé mlsání, buď jen tak, nebo do jogurtu. Doporučuji. Eshop je přehledný, jednoduše rozděleny na různé sekce. Jednoduché, intuitivní vyhledávání. Výrobky jsou hezký nafoceny, kupující vidí, co si objednává. Ceny jsou tedy malinko vyšší. Nákup přes ambasadorku jednoduchý a opravdu levnější. Objednávka rychle vyřízená.
klad Rychle vyrizeni
klad Hezký design
klad Kvalitní vyrobky
klad Podpora českých podnikatelek
klad Vyšší ceny
avatar
Ilona
Děkuji za možnost testování a voucheru v hodnotě 500,- Kč. Využila jsem ho na nákup dokonalého krému, který mi udělal obrovskou radost. Objednala jsem přes Ambasadorku a krém byl poté levnější. Na eshopu spoustu výrobků, mezi kterými si vybere každá žena. Radost udělala krásná hadrová taštička, která byla přibalena jako dárek. Samotný krém je teprve krátce ve zkoušení, ale i po krátké době cítím zlepšení na pokožce. Ráda doporučuji všem, kdo by chtěl zakoupit. Za mě TOP Produkt. ??
klad Krásný obal výrobku
klad Pěkná konzistence výrobku
klad Sleva na výrobek
klad Příjemné roztírání krému
klad Chybí špachtlička na nanášení krému, kterou jsem očekávala neb tento krém by si jí určitě zasloužil
příloha
avatar
Michaela
Moje objednávka byla vyřízena velmi rychle, balíček přišel včetně malého osobního poděkování, což je milé. Celkový design eshopu se mi určitě moc líbí, působí jemně, čistě a žensky. Množství nabízených produktů se bude počítám do budoucna dále navyšovat, takže bude víc z čeho vybírat. Přiznám se, že v první chvíli jsem vlastně ani nevěděla, co na eshopu objednat, protože nabídka je sice celkem pestrá, ale celkově nesourodá. Je těžké identifikovat, co obchod vlastně nabízí a proč nakupovat zrovna tam. Nejprve mně zaujaly plecháčky, po bližším prozkoumání mi ale ani jeden z citátů na nich nebyl blízký, proto jsem od toho upustila a raději si vybrala nějakou kosmetiku Dermacol- sázka na jistotu a knihu, nic jiného mně bohužel vyloženě nezaujalo, z čehož jsem byla docela zklamaná. Další věcí bylo, že jsem chtěla najít svou ambasadorku v okolí, ale bohužel mně nejbližší je až v Praze, což je cca 100km. Můj celkový dojem je, že eshop má před sebou ještě kus práce, ale je na dobré cestě:)
klad design
klad přehlednost
klad ženskost
klad zatím malá nabídka
klad nesourodost produktů
příloha
avatar
Markéta
Při otevření stránek eshopu na mě dýchla klidná atmosféra, milý a jednoduchý desing stránek a uspořádání je velmi příjemné. Nemám problém se orientovat v nabídce, jen mi dost chybí podrobnější popisy složení výrobků v části s kosmetikou, s ohledem na moje alergie. Velmi se mi líbí myšlenka podpory žen ženami a prodej originálních výrobků z textilu, bylinek apod... Objednávku jsem vyřídila velmi rychle, balíček jsem obdržela do týdne a potěšil i milý vzkaz v balíčku.
klad výběr převážně českých produktů
klad desing v jednoduchosti je krása
klad myslí na muže a děti
klad milé prostředí eshopu
klad Podpora žen mezi sebou
klad originální výrobky
klad zatím malý výběr
klad špatně popsané produkty, chybí podrobnější popis složení apod....s ohledem na množství alergíí v populaci to považuji za dost zásadní
příloha
avatar
Barbora
Zaregistrovala jsem se na e-shop a pak teprve začala hledat ambasadory v mém okolí. Bohužel už mi to ale nenabídlo možnost nákupu přes ambasadora. Chtěla jsem tedy účet úplně zrušit a začít znovu. Možnost zrušit účet jsem ale nenašla. Musela jsem tedy udělat novou registraci přes jiný e-mail, který jsem si musela založit :( E-shop je poměrně přehledný, nenabízí zatím moc zboží. Líbí se mi české produkty. U některých výrobků postrádám gramáž, např. ovocné plátky. Také cena poštovného, která startuje na 109,- Kč mi přijde přehnaná. Uvítala bych zaslání přes Zásilkovnu, která je minimálně o polovinu levnější. Objednala jsem v pondělí v poledne, balíček přišel v pátek. Potěšil ručně psaný lísteček.
klad české produkty
klad přehlednost
klad osobní vzkaz
klad cena poštovného
klad proces registrace přes ambasadora
avatar
Jana
Celý koncept eshopu se mi moc líbí. Občas se najdou nějaké maličkosti, ale ty se postupem času doladí. Jediné co mě zaskočilo je, že jsem nevěděla jak se přihlásit pod ambasadorku pokud jsem to neudělala u registrace. To mi hned mile Kristýna vysvětlila. :) Uvítala bych možnost se pod ambasadorku přihlásit i mimo registraci a nákupu. Zaujalo mě totiž, že by ambasadorka měla vést, vzdělávat a informovat své členky. Objednávka proběhla v pořádku a doručení bylo taky poměrně rychlé. Z eshopu jsem chtěla hlavně vyzkoušet strouhanky a tělový peeling. Strouhanky jsou chuťově dobré, hlavně křupavá, ale citrónová mě zklamala jelikož bylinka zůstává při pečení tvrdší a škrábe tak v krku. Peeling (meloun) od Dermacolu nádherně voní a je velmi příjemný. Za mě by tam mohlo být malinko více olejové složky, jelikož mám suchou kůži. Nejvíce mi zachutnaly ovocné plátky. Jsou opravdu jen z ovoce, žádné zbytečné přísady. Vynikající když honí mlsná! Vzkaz mě moc překvapil a mile potěšil! (viz foto)
klad rychlá a milá komunikace
klad zajímavé značky
klad možnost levnějšího nakoupení přes ambasadorku
klad stále se doplňující eshop (rozšíření sortimentu)
klad české značky
klad málo možností dopravy (ale už se prý na tom pracuje :-) )
klad chybějící složení u produktů a u kosmetiky odstín odstín
klad u kosmetiky náhled nebo doporučení odstínu barvy
příloha
avatar
Šárka
E-shopové stránky jsou hezké a hlavně přehledné, u každého produktu najdete bohatý popisek:) Proces nákupu je velmi jednoduchý a dodání je rychlé. Ceny jsou vyšší, ale je zde možnost slev přes ambasadorky. Všechny výrobky, které jsem měla možnost vyzkoušet jsou kvalitní a splnily mé očekávání. Navíc mě v balíčku čekalo milé překvapení v podobě dárečku a osobního věnování. Skvělá zkušenost!!
klad Přístup
klad Kvalita
klad Dáreček
klad Rychlý a jednoduchý nákup
klad Přehlednost stránek
klad Vyšší ceny produktů i dopravy, - osobně bych preferovala např možnost odeslání přes Zásilkovnu
příloha
avatar
Lucie
K testování jsem si vybrala tričko"MÁM SE RÁDA" s dlouhým rukávem a ovocné plátky - zdravá svačinka. Tričko se mi moc líbí a je z velice příjemného materiálu. Zvolila jsem velikost L, tričko uvedené velikosti odpovídá. Mám ráda volnější věci a uvítala bych, kdyby bylo trochu větší/volnější, tedy k dispozici ve vel. xl. Vím o spoustě žen, které mají, stejně jako já, rády volné věci. Ovocné plátky - zdravá svačinka jsem objednala v příchuti malinová a hrušková. Z plátků jsme nadšeni, podobné produkty kupujeme často, ale takto dobré, jsme ještě neměli. Výborná chuť a měkké, šťavnaté plátky. Určitě vyzkoušíme i ostatní příchutě a budeme tyto plátky kupovat. Kvalitní složení je pro nás důležité a chuť neměla chybu.
klad Kvalitní složení a skvělá chuť ovocných plátků
klad Uvítala bych větší velikost trička, které je naprosto úžasné, ale mám ráda volnější věci
avatar
Jana
Moc hezký prostor. Zatím tu není úplně moc zboží. Nápad ambasadorek je fajn, ale slevy nejsou úplně velké, např Dermacol kosmetika má svůj klub a členky zde mají slevu i dvacet procent a tak je výhodnější objednat jinde ... Co mi nevyhovovalo je poštovné, které mě svou výší od nákupu odrazuje. Škoda, že tu není možnost zásilkovny.... uvítala bych i zajímavé akce 1 plus 1, nebo sbírej body za nákupy...
klad nápad
klad produkty Ženy sro, které jinde nejsou
klad ambasadorky
klad zatím málo sortimentu
klad chybí mi dopravce Zásilkovna
příloha
avatar
Iveta
Na Market ženy s.r.o. jsem nakupovala poprvé. Nakupování bylo snadné a intuitivní vzhledem k přehlednému uspořádání. Vzhledově se mi eshop moc líbí. Přesto, že nabízených produktů není zase tak mnoho, nebylo jednoduché si vybrat jen něco. Většina nabízených produktů mě zajímala. Určitě doporučuji využít služby ambasadorky, budete nakupovat přes ní v eshopu za nižší ceny a můžete také využít její rady a získat spousty zajímavých informací. "Nakupovat na Marketu, ženy s.r.o. co jsou k světu. Vše co se tam nabízí, k nákupu vás vybízí. Košík se vám plní stále, peněženka má na mále. Už se těšte na balíček, k radosti vaší vlastní klíček."
klad vše
klad méně nabízených produktů
avatar
Šárka
E-shopové stránky jsou hezké a hlavně přehledné, u každého produktu najdete bohatý popisek:) Proces nákupu je velmi jednoduchý a dodání je rychlé. Ceny jsou vyšší, ale je zde možnost slev přes ambasadorky. Všechny výrobky, které jsem měla možnost vyzkoušet jsou kvalitní a splnily mé očekávání. Navíc mě v balíčku čekalo milé překvapení v podobě dárečku a osobního věnování. Skvělá zkušenost!!
klad Osobitý přístup
klad Kvalita
klad České značky
klad Dáreček
klad Rychlý proces
klad Vyšší ceny produktů i dopravy, osobně bych ocenila např. možnost Zásilkovny
příloha
avatar
Miroslava
Koncept a nápad Marketu je super. Líbí se mi různorodost produktů a také možnost nakoupit levněji přes svého ambasadora. Market je přehledný a barevně velmi příjemně laděný. Výběr zboží je snadný, stejně tak vložení zboží do košíku a přechod k platbě. Špatně hodnotím poměrně vysoké poštovné.
klad zajímavé produkty
klad barevné ladění Marketu
klad snadnost nákupu
klad malý výběr produktů
klad vysoké poštovné
klad některé produkty mi přišly opravdu předražené
klad u trička nebyla jiná velikost než S
avatar
Markéta
Market Ženy s.r.o. nabízí zajímavé zboží za fajn ceny.Libi se mi,jak rychle obchod reagoval na moji objednávku.Moc ráda podporuji české produkty a proto mi tento Market svou nabídkou udělal velikou radost.Navic jsem díky ambasorce měla i nižší cenu za zboží.S nákupem jsem maximálně spokojená.
klad Nabídka zboží,servis
klad Nejsou
avatar
Petra
Na e-shopu jsem nakupovala poprvé a zapůsobil na mě velice kladně, jak širokou nabídkou produktů, tak celkovým vzhledem stránek. Celý objednávkový proces byl rychle vyřízen a snížení ceny ambasadorkou příjemným bonusem. Myslím, že jsem zde jistě nenakupovala naposledy!
klad Může nakupovat zajímavé produkty, které nikdy nenajdu ve velkých supermarketech.
klad Kvalitní a české!!!
klad Bez nedostatků.
avatar
Jana
Market Ženy s.r.o. na mě zapůsobil milým a vstřícným dojmem. Není přecpaný spoustou zboží, ale každý si zde přehledně vybere to své. Celkově market působí jako pohlazení po duši. Možnost levnějšího nákupu přes ambasadorku je bonus navíc. Market průběžně informuje o stavu objednávky a doručení je velmi rychlé. Díky možnosti využít voucher jsem si objednala Granoly od Jitky, které mě naprosto nadchly a určitě budu objednávat i nadále a ještě jsem dostala dárek v podobě tašky zdarma. Nákup zde je příjemný zážitek :-)
klad sortiment
klad dárek zdarma
klad celkový design marketu
klad rychlé dodání
klad komunikace e-shopu
klad vyšší ceny
avatar
Leona
Market ŽENY s.r.o. je koncipován tak, aby zákazním kontaktoval ambasadorku, díky které bude nákup levnější. Vzhledem k tomu, že jsem si vybrala zboží, které jinak než přes ambasadorku nejde objednat, to jsem i učinila. Požádala jsem o zaslání e-mailu na ambasadorku, která měla uvedeno jen tel. číslo na sebe. To jsem obdržela a zároveň tento kontak byl zaveden i do systému nákupu. Během komunikace obchod spřístupnil i nákup věcí, které doposud nebylo možné objednat bez ambasadorky. Což mě potěšilo a následně jsem vložila do košíku zboží tak, abych nemusela platit poštovné (dle podmínek prodeje 99,- Kč), tedy nad 1000,- Kč. Po zadání voucheru 500,- Kč za objednávku nad 800,- Kč, se mi v košíku objevilo zaplacení poštovného ve výši 109,- Kč... Závěrem: Během mé komunikace došlo ke zkvalitnění (doplnění) několika procesů, což bude mít jistě pozitivní přínost pro ostatní nakupující... Až vyřeší dodatečné poštovné za vložení voucheru, bude nákup dokonalý. Přeji hezký den všem ambasadorkám.
klad vzhled stránek
klad během komunikace spřístupnění většího počtu produktů, bez nutnosti kontaktování ambasadorky už během vkládání zboží do košíku
klad okamžité doplnění e-mail kontaktů na ambasadorky
klad není dopilován objednávkový systém
klad po vložení voucheru platíte poštovné, ikdyž před jeho vložením jsme poštovné platit nemuseli
klad poštovné vyšší, než je udáno v podmínkách nákupu
avatar
Jarmila
Oceňuji komunikaci s Marketem, průběžně jsem byla informována o stavu objednávky a předání dopravci. Zásilka dorazila v pořádku a udělala mi velkou radost. Krásné hrnečky poslouží jako dárek, plátky ovoce jsou zdravou svačinkou, ochucenou strouhanku otestuji při nejbližší příležitosti, dětské koření je určeno pro mého malého vnoučka. Velkou radost mi udělaly vzorečky produktů české firmy Dermacol. Vše je v naprostém pořádku, nakupování v e shopu je komfortní, bez připomínek.
klad nákupem podpoříme české podnikatele
klad fandím neustále rozšiřující nabídce na Marketu
klad Je to sice detail, ale nelíbila se mi ručně psaná adresu na balíčku, nevyznívá to profesionálně
příloha
avatar
Anna
Eshop je přehledný a dobře graficky upraveny a snadno se objednává.Ceny jsou výhodné.Nejvic mě zaujalo potravinové zboží.Ovoce i směsi na strouhanku.Objednavka byla vyřízena rychle a zboží bylo doručeno do dvou dní od objednání .Emaily od marketu byly milé.
klad Rychlost dodani
klad Nelze platit na dobírku
příloha