Jaký pokrm si vybraní testeři připravili z originálních obalovacích směsí Tajemství chuti a jak jim chutnalo? Podívejte se na recenze a fotky

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotili
5
13x
4
1x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
82 %
Testováno v období
od 23. 5. 2021
do 16. 6. 2021

Obalovací směsi - strouhanky Ramdam Tajemství chuti          

Milujete vaření a rádi zkoušíte vše nové a nepoznané?

Rádi bychom Vám představili moderní univerzální obalovací směs vyrobenou podle vlastní receptury k přípravě masa, ryb, zeleniny, sýrů i ovoce. Díky modernímu technologickému zpracování tato obalovací směs během smažení nepřijímá v takovém množství tuk a vodu jako klasické strouhanky. Kůrka zůstává křupavá a obalovaná surovina šťavnatá. Masíčko i zeleninu si můžete obalit i den předem, strouhanka i nadále zůstává křupavá a nevlhne. Díky tomu, že nesaje tolik tuku i druhý den po usmažení je pokrm chutný. Ve vaší bagetce na výletě si pochutnáte na skvělém řízečku.

S našimi strouhankami můžete smažit, ale i péct  v trojobalu nebo jen ve strouhance:

  • Tradičně na tuku na pánvi, ve fritovacím hrnci nebo v troubě
  • Bez tuku na pečícím papíře, klasicky v troubě nebo i v remosce
  • Rybu na kontaktním grilu potřenou olejem
  • Maso naložené v jogurtu nebo nakládacím láku obalujeme jen ve strouhance
  • Mletá masa např. hamburgery, holandský řízek nebo kousky kuřecího masa obalujeme jen v obalovací směsi
  • Ovoce je vhodné obalit v neochucených strouhankách (kurkumová a křupavá) a smažit na másle
  • Má všestranné použití jako klasická strouhanka na vysypávání pečících forem a po upečení  získáme křupavou krustu
  • Zbytky po obalovaní řízků použijeme na zahuštění polévek


Na zadní straně obalu najde spotřebitel návod k použití “A jdeme obalovat”: příběh s kreslenými obrázky - omalovánka, jehož záměrem je přilákat k vaření i tatínky s dětmi a zapojit tak k přípravě jídla celou rodinu a užít si vaření hravou formou.


Více informací o obalovacích směsích najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
17
avatar
Nikola
Od strouhanky jsem z počátku moc neočekávala, ale byla jsem velmi překvapená úžasnou vůní a ještě lepší chutí. Děti si chuť bylinkové strouhanky velmi oblíbily a už se těší na další šťavnaté řízky. Určitě zakoupím znovu a ráda ochutnám i ostatní druhy strouhanek. Velice doporučuji ???
klad Nádherná vůně
klad Užásná chuť
klad Řízečky z bylinkové strouhanky, byly krásně křupavé
klad Cena
klad Nic
příloha příloha
avatar
Barbora
K testování jsem si vybrala 3 různé strouhanky: Bylinková, s citronovou trávou a Kurkumová, které mě nejvíc zaujaly. Použití bylo nad mé očekávání, dá se s nimi obalovat maso, zelenina, žampiony, dokonce i jako zásmažka do polévek a posypat plech před přípravou jídla, např. šunkafleků. Všechny tři strouhanky krásně voněli svými specifickými ingrediencemi a časem ráda zakoupím i jiné druhy. Smažila jsem krůtí řízky, žampiony, cuketu, krůtí karbanátky a od každého jsem použila jinou strouhanku, chuť byla vynikající! Strouhanka krásně drží, neopadává a v konečné fázi je jídlo krásně zlatavé a křupavé. Nadchnuly mě i samotné obaly, mají krásný design, barvy, na zadní části je to hezky popsané i s obrázkama, je to opravdu moc povedené a přímo vybízí k nákupu. Byla jsem spokojená a mileráda ostatním vřele doporučuji!
klad design obalu
klad ruční výroba
klad bez chemických barviv
klad český výrobek
klad přírodní suroviny
klad mořská sůl
klad strouhanka je křupavá
klad strouhanka neopadává
klad dlouhá minimální trvanlivost (06.04.2023)
klad příjemná vůně
klad vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Mgr. Marie
Tajemství chuti mne oslovilo pestrou nabídkou. Nakonec jsem však měla omezený výběr, potřebbovala jsem strouhanku, kde nebude česnek. Ze zdravotních důvodů ji čelen rodiny nemůže. Nakonec jsem vybrala kurkumovou. Zboží nešlo objedat přes ambasadorku. Ráda bych této možnosti využívala. Obalovou směs i celý obchod mohu doporučit,
klad balení
klad různost zboží
klad ve složení česnek
příloha
avatar
Jindra
Strouhanky Tajemstvi chuti maji pěkný obal, na kterém je dobre popsáno slozeni ale i tipy na.pouziti. strouhanka je v plastovém obalu, pokud vyam zustane je treba ji přesypat do jine nadoby ci sáček dobře uzavřít gumičkou. Zakoupila jsem strouhanku s černuchou, sezamem a bylinkovou. Baleni vystačilo na obalen 2 kusu vetsich květáku. Stihla jsem zkusit sezamovou, pracuje se s ni velmi dobře, z jidla neopadava, dobre k nemu přilne. Ma.velmi.peknou barvu, atraktivní vzhled. Chuťově křupavá, dobre doplní chuť potraviny. Ostatni zatim čekají na ochutnávku. Sezamovou strouhanku doporucuji na oslavy ci spolecny obed, kdy chcete potesit vzhledem i chutí obalovaného jídla
klad Pěkný obal
klad Dobře přilne
klad Atraktivní vzhled po.usmazeni
klad Hezka barva
klad Mensi množství strouhanky, pro velkou rodinu.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Zabaleno v praktické krabici, nikde nepadá a nekácí se, sáček je průsvitný v krabici, je velice praktický a je přesně vidět kolik strouhanky ještě máme. Chybí jenom uzavírání sáčku, aby nemohla strouhanka zvlhnout nebo jí napadnout nějaký škůdci. Chutná výtečně, má trošku hrubší strukturu a dobře se s ní obaluje. Příchuť bylinková je opravdu krásně cítit bylinkami, s černuchou je dobře ochucená. Dobře se s ní nechá maso smažit, ale maso se s ní dá použít i do elektrického grilu. A stále je překvapivě krásně křupavá.
klad Křupavá
klad Šla použít i do elektrického grilu
klad V krabičce a ještě uvnitř v sáčku
klad Dobrá chuť, různé příchutě
klad Vnitřní sáček by mohl být opakovatelně uzaviratelný
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Dita
Ochutnala jsem 4 druhy strouhanek: bylinkovou, s citrónovou trávou, kurkumovou a křupavou. Oproti klasické rohlíkové strouhance je tato hrubší, což zvyšuje její křupavost. Po otevření sáčků mi nejvíce voněla strouhanka bylinková. Mini řízečky z krkovice jsem dělala klasicky na pánvi na oleji. Strouhanky jsou opravdu pěkně křupavé.Myslela jsem si však, že budou v závěru méně mastné, což mi tedy oproti běžným řízkům až tak nepřišlo. Nejvonavější i chuťově velmi dobrá je ta s citrónovou trávou, samo nej na rybí pokrmy. Jen mi tam vadily větší kousky citrónové trávy, které jsou tvrdé (ale to jsem si i myslela, že tak bude). Na rybu však top. Bylinková je lahoda, příjemná vůně a je potřeba maso pod ní nikterak zbytečně nedochucovat neb se o to postará sama. Křupavá a kurkumová má skvělou barvu, žádnou výraznou chuť. Kombinace barev byla pastvou pro oči a chutě pro mlsné jazýčky. Osobně bych proto doporučovala prodávat i mix strouhankového balení - na oslavy a jiné příležitosti.
klad křupavost
klad složení strouhanek
klad barevnost
klad větší kousky citrónové trávy jsou tvrdší (rozemlít?)
příloha příloha příloha příloha příloha příloha

Přílohy

MOV_6691.mp4
avatar
Irena
Testovala jsem Marcelčinu strouhanku s citronovou trávou... už při přípravě byla cítit vůně citronu. Při smažení už voněla celá kuchyň. Obalovala jsem sýr, chuťově super, manželovi vadili kousíčky rozmarýnu. Strouhanka zůstane krásně křupavá Balení v pěkné 350g krabici i s návodem a obrázky co obalovat. Možné použití i na gril, nezkoušela jsem, ale určitě vyzkouším
klad pěkný obal
klad rychlá příprava
klad chuť
klad nic
příloha příloha
avatar
Natálie
Strouhanky jsou chuťově výborné a křupavé. Měla jsem možnost vyzkoušet bylinkovou a s citrónovou trávou. Bylinková nám velice chutnala, ale u citrónové trávy je více výrazný rozmarýn než citrón, někomu to může vadit. Strouhanky mají krásný obal a moc se nám líbil návod s obrázky pro děti. Vůně je opravdu bylinková. Je to velice příjemná změna oproti klasickému řízku a kladně hodnotím také fakt, že strouhanka nevcucává olej, takže řízek není mastný.
klad Nevcucávají olej
klad Bylinková chuť
klad Příliš rozmarýnu v příchuti s citrónovou trávou
příloha
avatar
Jana
Strouhanka je výbornou volbou pro ty, kdy rádi zkouší nové věci. Zaujme už svým výrazným obalem, po otevření krásně voní po bylinkách a dobře se s ní pracuje. Obalené řízky tolik nenasáknou tukem a zůstanou krásně křupavé. Vyzkoušela jsem bylinkovou a chilli, ale výběr příchutí je tak široký, že tu svoji si tam najde každý.
klad vůně
klad křupavost po usmažení
klad vyšší cena
příloha
avatar
Jarmila
Strouhanka s citronovou trávou nenaplnila mé očekávání - nevidím benefity oproti doma snadno vyrobené ochucené strouhance. Vhodné pro příležitostné vaření např. s dětmi (návod, obrázky...). Vyzkoušela jsem, jak při pečení tradičně s tukem, tak i na sucho v troubě i na kontaktním grilu a nevidím výhody oproti mnou běžně používané strouhance při minimálně polovičních nákladech (i při využití velmi kvalitních surovin).
klad hezký obal
klad atraktivní návod k použití
klad práce se strouhankou
klad vyšší cena
klad hesla typu: kvalitní ruční práce, tvoříme srdcem apod.
klad obsah pouze pšeničné mouky
příloha
avatar
Jitka
Obalovací struhanky mají hodně možností použití na různé druhy potravi a dají se použít i na sucho, což oceňuji.Je i velký výběr druhů, takže si určitě vybere každý tu svoji. Směsi jsou voňavé, příjemně chutné, velice zajínavý je i obal s obrázkovým návodem k použití.Trvanlivost výrobku je dostatečná, nehrozí tedy, že by se strouhanka nestihla spotřebovat.Škoda jen, že vnitřní obal sáček není znovu uzaviratelný.
klad design obaluo
klad obrázkový návod k použití
klad dlouhá trvanlivost
klad chuť a vůně
klad široký výběr druhů
klad možnost smažit i použít na sucho
klad vyšší cena
klad neuzaviratelný vnitřní sáček
klad zatím jsem nikde v obchodě neviděla
příloha
avatar
Anna
Testovala jsem 3 ochucené strouhanky a to křupavou, sezamovou a bylinkovou. Nemůžu říct, která strouhanka je lepší, protože všechny jsou výborné. Skvělá chuť, dobře drží, neopadává, krásně voní, použití je jednoduché. Obal je krásně udělaný, láká přímo k zakoupení. Obalila jsem kuřecí řízky a strouhanka jim dodala zajímavou chuť. Ochutnala jsem všechny tři a všechny jednoznačně výborné
klad chuť,
klad vůně
klad strouhanka neopadává, ale drží
klad krásně vypracovaný obal
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Edita
Obalovací směs s bylinkovou příchutí je velmi chutná. Kombinace bylinek je vyvážená, žádná z chutí nemá převahu. Pochutnala jsem si nejen já, ale celá rodina. Co se týče křupavosti, je skvělé, že lze použít i do trouby s řízečky stále křupaly. Velmi se mi líbí praktické balení, které nezabírá zbytečně moc místa. Hodnotím produkt 10/10, ale vzhledem k nízké dostupnosti (objednávat strouhanku přes internet není vzhledem k poštovnému praktické) je celkové hodnocení 8/10.
klad Křupavost
klad Vyvážená chuť
klad Praktické balení
klad Nedostupnost
klad Poštovné
příloha
avatar
Kamila
Už při pohledu na obal jsem měla na jídlo se strouhankou chuť. U nás doma se po kuřecích řízcích obalených ve strouhance s chilli jen zaprášilo, strouhanka je křupavá a krásně přilne k masu, které je pak opravdu šťavnaté. Kdo má rád chilli, bude určitě spokojený. Ráda ji doporučuji.
klad povedený obal
klad výrazná chuť chilli
klad široké použití
klad nic
příloha příloha
avatar
Lucie
Obalivací směs se nelepí na prsty jako klasická strouhanka, proto je mnohem lepší práce s tím. Chuť je excelentní a vůně taky, připadám si jako kdybych byla v restauraci. Vzhled obalu je velmi dobře udělaný, jemné prvky navodí pocit typický pro ženy. Doporučuji pro lidi co mají citlivý žaludek a problém se žlučníkem, je mi potom skvěle.
klad Vůně
klad Cuť
klad Nic
příloha příloha
avatar
Jiřina
Kartonová krabička ve které je strouhanka mě velmi zaujala ale pak přišlo zklamání v podobě plastového obalu přes obal tedy strouhanka vypadala pěkně ale pro mě po otevření další zklamání vůně byla nevábná ale co šla jsem do toho a udělala jsem vývar se strouhankovými knedlíčky ( jsou u nás oblíbené) a výsledek zpracovávání šlo dobře i pěkně držely ale byly na nás velmi slané hlavně pro děti a to jsem vůbec nedosolovala takže dětem ji já tedy rozhodně nedoporučuji a nakonec cena mi přijde také vysoká no a z toho plyne i mé ne zrovna kladné hodnocení. Aby se ale neřeklo tak konzistence se mi líbila, dále oceňuji že je to český výrobek a stejně tak i dlouhou trvanlivost výrobku. Závěrem jsem moc ráda za možnost vyzkoušení ale cílová skupina bohužel nejsem.
klad Kartonový obal
klad Konzistence
klad Český výrobek
klad Trvanlivost
klad Plastový obal
klad Velmi slaná
klad Nevábná vůně
příloha příloha
avatar
Klara
Vyzkoušela jsem bylinkovou a kurkumovou strouhanku. Větší očekávání jsme měla z bylinkové strouhanky ale opak byl pravdou. Kurkumová strouhanka byla na masu chutnejší a dala masu vláčnějsí chuť a i na oko byla lepší. Bylinková byla taky dobrá ale u nás v rodině vyhrála kurkunová
klad Dobrá manipulace se strouhankou
klad Chuť
klad Něco nového
klad Nic
příloha