Otestujte netradiční kombinace chutí na e-shopu Pražská čokoláda Steiner & Kovarik se slevou 200 Kč

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
500
konec přihlašování
26. 7.
23:00
konec testování
10. 8. 2021

Koho hledáme

Hledáme 500 testerů, kteří obdrží slevu 200 Kč na nákup na e-shopu www.prazskacokolada.cz. Své hodnocení celého nákupu poté budou sdílet s ostatními na tomto webu.
Minimální částka objednávky je 500 Kč.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, jak se vám líbí e-shop www.prazskacokolada.cz a co byste si do své objednávky vybrali.

Na e-shop se můžete podívat TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 500 testerů, kterým bude zaslána sleva 200 Kč na celý nákup formou slevového kódu. Minimální částka objednávky pro uplatnění slevy je 500 Kč.

Pražská čokoláda Steiner & Kovarik

Pražská čokoláda Steiner & Kovarik si už po několikáté obhájila své hvězdy na celosvětové soutěži Great Taste. Ač je to malá rodinná firma, která obnovuje prvorepublikovou tradici čokoládového průmyslu u nás, každoročně Česko reprezentuje svými čokoládovými výrobky. Ať už je to tím, že do svých čokolád vkládají lásku, úsměvy a radost, nevšední ingredience nebo snaha proměnit čokoládový hřích ve zdravou slast. Všechny tyto věci jim dopomohli k tomu, aby více než tři roky po sobě obdrželi ocenění v podobě Great Taste hvězd a tím se stali prozatím jediným Great Taste producer u nás.

Ať už to jsou mandle nebo ovoce v čokoládě, čokoládové mandaly nebo bean to bar mléčná čokoláda s kokosovým mlékem a cukrem. Ve všech jejich výrobcích poznáte, že jsou vyrobeny rukou Silvie Steinerové a Petra Kovaříka.

Sleva se nevztahuje na kategorii Chocolate Therapy by Tatiana a Aluny Bean to Bar.


Více informací najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.