Jak dopadlo testování harmonizačního světla Somavedic Sky? Přečtěte si recenze od vybraných testerů

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
4x
4
2x
3
2x
2
1x
1
1x
doporučuje
60 %
Testováno v období
od 25. 4. 2021
do 4. 7. 2021

Somavedic Sky

Každý z nás touží po klidném, radostném a naplněném životě a hledá, jak se mu co nejvíce přiblížit. Cesta ke štěstí je překvapivě jednoduchá. Harmonizační světlo Somavedic Sky má univerzální využití ve všech prostorech, ve kterých je potřeba intenzivnější harmonizace. Je vhodný do bytů a rodinných domů ve větších městech, do kanceláří s menším počtem lidí, studií s jógou, malých zdravotnických zařízení nebo rehabilitačních center.

Somavedic Sky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem. Přinese Vám kus magického nebe až na zem, a to pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

Somavedic Sky vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí   

 • Neodolatelný, jemný a originální efekt     
 • Harmonizující prostor, tělo, mysl a duši
 • Geniálně jednoduché řešení a jedinečný tvar
 • Větší výkon nové generace
 • Zlepšení spánku a celkové imunity, méně stresu
 • Klíčová investice do sebe sama
 • Nadčasová analogová technologie
 • Luxusní vzhled a nové materiály
 • S láskou a péčí vyrobeno v ČR
 • Stačí zapnout a nechat působit
 • Určený pro domov, kancelář, ordinace nebo studio (cvičení, jóga)


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
10
avatar
Martina
Harmonizační světlo Somavedic Sky mě zaujalo svým zajímavým, originálním a luxusním provedením. Produkt mám umístěn v obývacím pokoji. Po několika dnech používání je můj spánek mnohem lepší a kvalitnější, cítím se více vyrovnaná, zklidněná a dokážu se lépe soustředit.
klad kvalitnější spánek
klad vyrovnanost
klad vzhled produktu
klad z počátku hodně silný účinek
avatar
Lukáš
Harmonizační světlo Somavedic Sky je v mém bytě skvělým doplňkem, krásně svítí a doplňuje prostor. Co se týče účinku jsem bohužel nějaké velké změny nezaznamel. Spánek mám stejný a ani stresu nemám méně. Nemám pocit, že by se něco nějak extra zlepšilo, a i když, nemyslím si, že by to bylo jen díky této lampě.
klad design
klad cena
klad účinek
avatar
Katerina
Somavedic jsem si dlouho přála. Splnilo se a už nějakou chvíli máme doma Somavedic Sky, který je i cenově příznivý. Už jen to balení mě nadchlo, měla jsem radost jako když bych dostala nový produkt od Apple. :) Úhledně zabalenou lampu jsem ihned rozbalila a zprovoznila. Velmi příjemně mě překvapil design. Opravdu krásně se vyjímá v místnosti jako bytový doplněk a večer příjemně svítí. Somavedic máme v novostavbě, kde bydlím s partnerem a dvěma malými dětmi necelý rok. Za tu dobu jsme neměli problém se spánkem a myslím si, že Somavedic Sky je takovou naší třešničkou k harmonii domova. Už vícekrát se mi totiž stalo, že mi návštěva nezávisle na sobě řekla, že se u nás cítí moc příjemně. Snažíme se dodržovat pitný režim, který je velmi důležitý ke správnému čištění s podporou Somavedicu. Nejen my, ale i naše rodina měla možnost produkty od Somavedicu vyzkoušet a všichni jsme s ním spokojeni. Proto bych určitě doporučila tento produkt do každé domácnosti.
klad Design
klad Příjemné světlo
klad Schopnost harmonizace domova
klad Nic
avatar
Sabina
Somavedic stačí pouze zapnout a ihned by měl začít fungovat. Jak se to vezme. Během testování jsem měla smíšené pocity. Věřím, že pokud do "vesmíru" něco vyšlete, tak se vám to vrátí a Sky, by měl být "spouštěcím tlačítkem". Harmonizaci těla ať už mého, manželova, či dcery to bohužel nijak neovlivnilo. Pokud bych měla rozepsat své nálady, tak je můžu svést jak na Sky, tak na to, že jsem na mateřské a občas pohár přeteče, občas je všechno sluníčkové. Jediné co se zlepšilo, je asi můj a dceřin spánek, ale to může být taky ovlivněno tím, že padnu do postele absolutně vyčerpaná a dcera začala spát na břiše, kde se jí spí lépe. Manžel nevypozoroval nic. Pro mě je to jen hezká designová lampička, se třemi barvami, na které, když se člověk podívá, tak jsou relativně uklidňující. Zajímalo by mne, jestli obsahuje opravdu minerály, křišťály a vzácné kovy, nechci ho ale ničit, takže to nezjistím. Nezpochybňuji však, že pokud je opravdu obsahuje, že citliví jedinci neucítí ihned změnu.
klad Design
klad Spotřeba elektřiny
klad Barvy diod- červená, modrá a bílá
klad Bez složitých návodů, jen se zapne
klad Možná lepší usínání/spánek
klad Cena
klad Pro mě bez efektu
klad Musí být neustále zaplý, i přes noc, což může někomu vadit
příloha
avatar
Josef
Harmonizační lampa Somavedic Sky vypadá velice zajímavě. Než mi dorazila domů, hodně jsem si o jejích účincích a vlivech přečetl. Jamile dorazila musím říct, že už jen samotný obal, vypadal velmi luxusně. Po rozbalení na Váš čeká krásný opracovaný kousek skla s luxusními prvky. Po prvním zapnutí jsem cítil mírné chvění a zvláštní vliv, nedokážu popsat přesně daný pocit. První den mi bylo lehce špatně (nepřisuzuji to pouze lampě). Další dny to bylo lepší a v podstatě jsem ani nevěděl, že jí doma máme. Zapadla krásně do našeho interiéru a její mírný svit v noci je velice příjemný. Nedokáži říci, zda-li bych jí hodnotil pozitivně nebo negativně. Určitý vliv na spaní a náladu určitě má a pocítil jsem mírnou úlevu od stresu, nicméně všechny její popisované plusy dle mého nejsou dostupné.
klad Luxusní balení
klad Krásný vzhled
klad Mírný svit
klad Malá spotřeba
klad lepší kvalita spánku
klad Vysoká cena
klad sklo
klad nelze vypnout svit
klad Neprokazatelné účinky
příloha příloha
avatar
Žanet
Krásně vypadající harmonizační lampa, která svítí velmi příjemně. Zpracovaná je pěkně, balení perfektní, aby se po cestě nepoškodila. Jediný objektivně změřitelný účinek lampy je dle mého názoru zlepšení spánku celé rodiny. Smart hodinky mi postupně naměřily kvalitnější spánek - spala jsem před zapojením lampy běžně jen cca 20 min hlubokým spánkem, zbytek byl lehký přerušovaný spánek, po zapojení lampy se zvýšil hluboký spánek na 40 min a postupně se navýšil až na 2-2,5 hodiny. Lehký spánek bez přerušování. I děti se méně budí a lépe spí. Jiný vliv lampy nedokážu posoudit.
klad Krásný design
klad Zlepšení spánku
klad Cena
příloha
avatar
Kateřina
Zpočátku jsem produktu nevěřila, že by opravdu mohla nějaké světlo ovlivnit naší duševní stránku a pohodu. No, mýlila jsem se. Hned po zapnutí jsme doma cítili úplně jinou atmosféru (nevím, jestli to bylo jen "v hlavě", ale opravdu se něco stalo). Schválně jsem světlo měla zaplé i při svém zkouškovém a při práci a musím říct, takhle ve své pohodě a bez stresu jsem ještě zkoušky nedělala. Nevím, co na tom je, ale opravdu to funguje!!! Jen bohužel stále nevím, zda bych si Somavedic sama pořídila kvůli velmi vysoké ceně.
klad Moderní vzhled
klad Somavedic nijak nebliká, pouze svítí v několika barvách
klad Příjemné na pohled
klad Opravdu nasadil jinou atmosféru a to hned po zapojení do zásuvky
klad Vysoká cena
klad Nutnost mít Somavedic v zásuvce, uvítala bych verzi bezkabelovou, nemohu si tak světlo dát kamkoliv chci
klad Světlo je poměrně velké, a tak si na něj člověk musí vyčlenit místo
avatar
Lenka
Somavedic Sky mám neustále zapnutý na stole mezi jídelnou a kuchyní. Sedím u ní, když pracuji na pc. Asi po týdnu mi začelo být velmi zle. Vypadalo to jako alergie a po týdnu nic. Od té doby je mi dobře. Mám pocit, jako bych se ten týden čistila a vše je teď v pořádku. Je to tu takové harmonizující a klidné. Je to velmi příjemné osvětlení.
klad hezký tvar
klad hezky svítí
klad Něco vyzařuje
klad nic
avatar
Michaela
Upřímně musím říct, že jsem žádnou změnu nezaznamenala. Osobně na tyto věci příliš nevěřím, tím to asi bude. Co ale mohu pochválit, je krásný design, který prozáří každou místnost. Somavedic mám v síti zapojený nepřetržitě, a tak možná proto se mi vše tak daří, jenom nevím, kdo na tom má zásluhy. :-)
klad vzhled
klad vysoká cena
avatar
Jaroslava
...Již po prvním zapnutí Somavedic Sky jsem se cítila lépe, klidnější i děti jsou klidnější. Mívám problémy se spaním , včera po zapnutí Somavedicu jsem usnula hned i dětem se lépe usínalo. Příjemné barvy hlavně večer kdy je tma . Provedení je kvalitní , .. perfektně provedený, jsem spokojená vlastně všichni jsme spokojení. Je tedy pravda že ceny jsou příliš vysoké , ale jsem ráda že jsem mohla otestovat
klad Kvalitní provedení
klad Barvy hlavně večer
klad Luxusní desing
klad Vysoká cena
příloha