Vybraní testeři právě testují tyčový vysavač 3v1 Rowenta X-Force Flex 11.60, který spojuje vysoký výkon a nejlepší vlastnosti ve své třídě! Těšíme se na jejich recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
8
konec testování
8. 8. 2021

Tyčový vysávač 3v1 Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua    

Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua je moderní univerzální tyčový a ruční vysavač v jednom s možností vysávání a vytírání v jednom kroku. Integrovaná patentovaná technologie Flex Vám pomůže snadno a bez námahy uklidit i pod nízkým nábytkem a s bohatým příslušenstvím v balení uklidíte bez problemů vůz, sedačky a různé další povrchy ve Vaší domácnosti.

Díky nejmodernějšímu digitálnímu motoru nabízí sací výkon, který dokáže plně nahradit klasický podlahový vysavač s kabelem. Můžete tak vysávat kdykoli to potřebujete a ne jenom když na to máte čas třeba o víkendu při velkém úklidu.

Úklid se tak stává nesmírně pohodlnou a neobtěžující činností.

Díky vyměnitelné baterii je možné prodloužit vysávání na neomezenou dobu v případě zakoupení náhradní baterie. V balení má tento tyčový vysavač i vytírací nástavec Aqua, se kterým můžete vysávat a vytírat tvrdé podlahy najednou a zkrátit si tak úklid na polovinu času. 


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Barbora B.
avatar
Alena H.
avatar
Nikola O.
avatar
Zuzana P.
avatar
Laura P.
avatar
Helena Z.
avatar
Markéta H.
avatar
Hana J.
zobrazit všechny přihlášené