Otestovali jsme tyčový vysavač 3v1 Rowenta X-Force Flex 11.60, který spojuje vysoký výkon a nejlepší vlastnosti ve své třídě

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotili
5
8x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 27. 6. 2021
do 22. 8. 2021

Tyčový vysávač 3v1 Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua    

Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua je moderní univerzální tyčový a ruční vysavač v jednom s možností vysávání a vytírání v jednom kroku. Integrovaná patentovaná technologie Flex Vám pomůže snadno a bez námahy uklidit i pod nízkým nábytkem a s bohatým příslušenstvím v balení uklidíte bez problemů vůz, sedačky a různé další povrchy ve Vaší domácnosti.

Díky nejmodernějšímu digitálnímu motoru nabízí sací výkon, který dokáže plně nahradit klasický podlahový vysavač s kabelem. Můžete tak vysávat kdykoli to potřebujete a ne jenom když na to máte čas třeba o víkendu při velkém úklidu.

Úklid se tak stává nesmírně pohodlnou a neobtěžující činností.

Díky vyměnitelné baterii je možné prodloužit vysávání na neomezenou dobu v případě zakoupení náhradní baterie. V balení má tento tyčový vysavač i vytírací nástavec Aqua, se kterým můžete vysávat a vytírat tvrdé podlahy najednou a zkrátit si tak úklid na polovinu času. 


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
8
avatar
Laura
Dostala jsem možnost otestovat tenhle skvělý vysavač byla jsem nadšena a moc jsem se těšila . Když mi přišel hned jsem vyzkoušela co umí vysává skvěle máme doma dva psy a jednu kočku a musím říct ze má skvělý tah jak na minimum tak na maximum vysaje všechny chlupy ? dá se použit skvěle i na malé věci jako sedačku nebo prach a taky do auta na vysati . Nejlepší na tom samozřejmě je ze dokáže vysávat a vytírat v jednom to dokážeš ocenit každá žena která se stará o svou domacnost . Je to velký pomocník . Vše se navíc dá umýt vodou takže údržba je zcela hračka . Jen musím vytknout dvě věci na poprvé se mi strašně rychle vybil , když jsem nabila tak se také vybil rychle takže vydrž nic moc tedy a nádrž na smetí co ze země vysaje je malá takže se musí celkem často vysypávat ? ale na to už jsem si zvykla takže za mě určitě doporučuji už bych nechtěla jiný ?
klad 2 v 1
klad lehká udržba
klad nic nemám k vytknutí
příloha
avatar
Barbora
Při rozbalení krabice od tyčového vysávače 3v1 Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua RH9890 se možná zdá na první pohled všeho moc a že to bude složité pro montáž. Opak je ale pravdou. Firma jde s dobou, takže nechybí QR kody ,které vám po naskenování zobrazí videoukázku pěkně kousek po kousku co dělat, jak co vyčistit a možná objevíte i něco, co jste ani nevěděli, že vysavač umí. Při pravidelnějším úklidu stačí eco pohon a při tomto režimu vydrží vysavač poměrně dlouhou dobu. Oceňuji led světýlko ,které mi zvýrazní malé zvířecí chloupky, které jinak ani člověk okem nepostřehne. Líbí se mi průhledná odpadní část, máte přehled o všem :)) Velkou výhodou tohoto stoje je funkce stop and go pro snadné uskladnění. Vysavač jsem si nechala na prodejně , kde mohu pohotově uklidit co potřebuji. Chtěla jsem se rozepsat více, ale max.1000 znaků mi to neumožní. Celkově tedy vysávání 10/10, mopování 9/10.
klad flexibilní trubice
klad kontrolní displej
klad parkovací poloha
klad LED svetlo
klad eco režim je opravdu tichý
klad ruční vysavač saje nad očekávání
klad nadmíru hlavic :)
klad filtr/mop navíc
klad QR kody
klad videonávody
klad eco pohon stačí pro pravidelný úklid
klad dlouhá výdrž při eco pohonu
klad cena
klad Nemožnost koordinace množství vody při mopování
příloha
avatar
Nikola
Tyčový vysavač Rowenta nabízí multifunkční využití v rámci jednoho přístroje. S ručním nástavcem je možné vyluxovat např. vysypaná semínka na pohovce, tyčový nástavec je vhodný k vysávání celého bytu v rámci všech povrchů a nástavec mop nejen vytírá, ale zároveń vysává nepořádek. Výhodou je nabíjecí baterie, takže není nutné za sebou tahat kabel a přepojovat ho v různých místnostech kvůli jeho nedostatečnému dosahu. Výkon eko si hravě poradí s běžnými plovoucími podlahami, v případě koberců je na výběr možnost Max a Boost. Na jedno nabití je vysavač schopný vyluxovat celý byt a zároveń ho vytřít (60m2)
klad Flexibilita
klad Snadné ovládání
klad Rychlé vysávání
klad Nástavce - ruční a mop
klad Tichý
klad Snadné skladování (nástavec k přidělání na zed')
klad Trochu těžší hlavice, která se po vysátí celého bytu trochu pronese
příloha příloha příloha příloha

Přílohy

Vysavač 2.mp4
avatar
Helena
Rowenta je praktický vysavač, stačí vysávat na nejnižší výkon a dokonale vysaje i vyšší koberec. Zabírá minimálně místa, máme jej zavěšený na zdi a používáme několikrát denně, jakmile se naše dcera nají. Vysávání s Rowentou je zábavné a jednoduché, výborný je na schody, hlavně díky absenci šňůry. Výborně se vysává pod nábytkem, tyč vysavače se dá sklopit a dostane se tak všude. Moc nás potěšila aqua hlavice, stačí jen přehodit nástavec, vše perfektně sedí a nepadá, vytírání je jednoduché a podlaha je akorát mokrá, nehrozí loužičky jako v případě ručního vytírání. Práce s Rowentou se nedá srovnat s klasickým vysavačem, ušetří vám čas, nemusíte nic přenášet, nemotáte se do šňůry. Vysávání je teď zábava, dokonce i pro pubertální děti.
klad Jednoduché ovládání
klad Tichý chod
klad Vysává i vytírá
klad Skladný, možnost upevnění na zeď
klad Osvětlení při vysávání
klad Několik nástavců, i pro ruční vysávání
klad Hlavice na mokré vysávání
klad Výdrž baterie
klad zatím jsme na žádný nedostatek nepřišli
příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
Naprostá spokojenost. Lehká manipulace, bohaté příslušenství. Flexibilní kloub je ideální pomocník pro úklid pod gaučem či postelí. U Nás byl mop i vysavač odzkoušen na koberci, dlažbě i plovoucí podlaze a nemohu si ho vynachválit. Výkon a výdrž baterie jsou naprosto dostačující pro běžný úklid. Ukazatel kapacity baterie a možnost volby výkonu (eco/max) jsou třešničkou na tak již dokonalém pomocníkovi. Pro mne další velké plus je že je lehounký a tak ho lehce přenesu do podkroví kde máme dětský pokoj a ložnici. Mop je taktéž velkým pomocník hlavně při úklidu neustálého capkání psa a kočky - už žádné tahání kýble s hadrem xkrat za den.
klad výkon
klad výdrž baterie
klad příslušenství
klad lehká a snadná manipulace
klad flexibilita
klad multifunkčnost
klad tchýně nám ho závidí
klad nepřehledný manuál
příloha příloha příloha
avatar
Hana
Tyčový vysavač Rowenta je pro nás perfektní pomocník, vytírat se dá se hned i bez předešlého vysávání. Měli jsme možnost otestovat vysavač na dlažbě, koberci, lině, na dřevěných schodech a čalouněné sedačce, pro nás úplně perfektní. Vysaje i chlupy po kočkách a nemá problém i s vyhrabaným kočkolitem. Perfektní je i flexibilní kloub, nemusíme bojovat s vysavačem při vysávání pod sedačkou nebo postelí. První dojem z nádobky na mop se mi zdála malá zásoba vody, nakonec po vyzkoušení je dostačující a na podlaze nezanechává šmouhy. Výhodou je i Aku baterie, nemusíme tahat za sebou žádný kabel. Uklízení začalo bavit i dceru.
klad Dostatečný výkon + turbo pohon.
klad Flexibilní kloub
klad Mop
klad Využití na jakékoliv se druhy podlah
klad Aku baterie
klad Možnost vysávání i auta
klad Vysává kočičí chlupy s koberce, které jsme nevysáli ani že starým vysavačem
klad Lehký
klad Dobrá dostupnost iPod sedačkou
klad Baterie by mohla vydržet déle
příloha
avatar
Alena
Vysavač Rowenta 3v1 X-Force Flex 11,60 Aqua je skvělý vysavač-mopovač pro opravdu rychlý úklid.Vyhovuje mi,že za sebou netahám kabel a nikde nic nezapojuji.Je nabitý na 45 minut a to mi na vysátí a vytření celého domu stačí.Vysávám a vytírám každý den,máme psa,tak je to nutnost.Dříve jsem vytíral hadrem na kolenou a toto mi neskutečně ušetří práci,v mých 80-ti letech.Když mopuji,tak na podlaze nezůstává voda,ani žádné šmouhy.Vysavač má spoustu nástavců,všechny jsou super a využiji je.Žádný není zbytečný.Třeba hubici na čalounění využiji na sedačky.Kartáč má LED podsvícení hubice,takže krásně vidím i v šeru,kde jsem ještě nevysál.Překvapilo mě to,jak je svícení u vysavače důležité.Flexibilita vysavače je úžasná,bez jakéhokoliv předklánění či ohýbání vysaji i pod hodně nízkým a úzkým nábytkem.Líbí se mi i tlačítko intenzivního odstranění nečistot.Používání vysavače a doplňků je snadné a lehko použitelné i pro starší lidi,jako jsem já.Určitě jej doporučuji pro úsporu času všem.Je to super
klad Design
klad LED podsvícení,krásně vidím nečistoty
klad Flexibilita vysavače,zajede i pod hodně nízký a úzký nábytek
klad Mopovač nenechává šmouhy ani mokré skvrny na podlaze
klad Opravdu rychlý úklid,vysávám i vytírám najednou
klad Není třeba jej zapojovat do zásuvek a žádný kabel nikde nepřekáží
klad Nabití mi vystačí na úklid celého domu
klad Nástavce využiji všechny
klad Jednoduché použití i pro starší seniory,nepotřeboval jsem ani návod
klad Přepínač intenzity podle znečištění
klad Opravdu velká úspora mého času
klad Dříve mě bolela záda od vytírání,to se s tímto výrobkem nestane
klad Vysávání a vytírání mě s ním baví
klad Vysavač Rowenta Aqua 3v1 je tak dokonalý,že jsem na něm nenašel nic,co by se mi nelíbilo
příloha

Přílohy

FullSizeRender.mov
avatar
Zuzana
Skvělý vysavač, který bych doporučila každému, kdo si rád usnadní práci a úklid. Vysavač je skvělý ve vysávání, ale také vytírání, kde jsem velmi mile překvapena! Doporučuji i na dřevěné podlahy, protože nezanechává mokrý film na podlaze. Tělo vysavače je ohebné, takže lze snadno vysát snadno plochy pod stolem, komodou nebo sedačkou. Samotný vysavač (ve srovnání s klasickým vysavačem) je trochu těžší, ale manipulace s ním je velmi snadná a dokonce zábavná! Vysávání se najednou stalo opravdovou radostí, navíc si vysavač také poradí se zvířecími chlupy. Výhodou je také snadné rozložení vysavače a jednoduché čištění, oproti klasickému sáčkovému vysavači mi tento model přijde 100 % hygieničtější. Navíc lze z tyčového vysavače udělat menší příruční, a tak lze snadno vyčistit SEDAČKU (speciální nástavec) nebo interiér auta. Vysavač je tichý, baterie vydrží okolo 45 až 60 minut, kde vysavač jede na max výkon, zde bych ocenila výdrž možná delší… Vysavač rozhodně doporučuji.
klad Ohhebné tělo
klad Jednoduchá manipulace, intuitivní ovládání
klad Skvělý výkon sání i vytírání
klad Nezanechává mokrý film při vytírání
klad Poradí si i se zvířecími chlupy
klad Slabší výdrž baterie
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha