Nemusíte k lékaři, abyste se mohli zeptat na své zdravotní problémy. Otestujte mobilní aplikaci uLékaře.cz

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
konec přihlašování
26. 7.
23:55
konec testování
27. 7. 2021

Koho hledáme

Hledáme 100 testerů a testerek z České republiky, kteří otestují mobilní aplikaci uLékaře.cz - online lékařská poradna a objednání k lékaři a poté budou sdílet své hodnocení s ostatními zde na tomto webu a na Google Play nebo na App Store.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázky:

  1. Proč právě vy chcete testovat mobilní aplikaci uLékaře.cz?
  2. Máte telefon s operačním systémem Andorid nebo iOS?

Více informací o aplikaci najdete TADY.

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 100 testerek a testerů, kterým bude zaslán kód, díky kterému v aplikaci uLékaře.cz získají radu praktického lékaře či pediatra do 8 hodin, v případě potřeby druhý názor specialisty zcela zdarma.

Mobilní aplikace uLékaře.cz   

Mobilní aplikací uLékaře.cz vás provede naše virtuální sestra. Položí vám pár jednoduchých otázek a pomůže vám co nejlépe popsat váš zdravotní problém. Popis můžete doplnit fotografií nebo lékařskou zprávou, které vložíte přímo do aplikace. Praktický lékař vám odpoví do několika hodin a poradí, jak dále postupovat. Specialista vám napíše maximálně do pěti dní, bude-li jeho názor potřeba (bez dalšího poplatku). Pokud vám naši odborníci doporučí osobní návštěvu lékaře, rádi vás k němu objednáme.    

Objednání k lékaři

Netrapte se hledáním a obvoláváním lékařů, všechno zařídíme za vás. Popište naší virtuální sestře svůj zdravotní problém nebo jakého lékaře hledáte. Najdeme vhodného odborníka ve vašem okolí kdekoliv v ČR a objednáme vás podle vašich časových možností.

Služba a prevence pro zaměstnance

Službu uLékaře.cz můžete mít také od Vašeho zaměstnavatele, řekněte si o ni svému nadřízenému či personálnímu oddělení a nechte starost o zdraví na nás. Zdraví je vaše.

Služba nenahrazuje fyzický kontakt s lékařem ani tuto ambici nemá. Cílem je zjednodušení cesty k tomu správnému lékaři a ve správné chvíli v místě a za podmínek, které uživateli vyhovuje. Šetří tedy čas i zdroje lidem i lékařům samotným.


Více informací o aplikaci najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.