Nemusíte k lékaři, abyste se mohli zeptat na své zdravotní problémy. Otestovali jste mobilní aplikaci uLékaře.cz

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotili
5
28x
4
17x
3
4x
2
2x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 16. 8. 2021
do 30. 9. 2021

Mobilní aplikace uLékaře.cz   

Mobilní aplikací uLékaře.cz vás provede naše virtuální sestra. Položí vám pár jednoduchých otázek a pomůže vám co nejlépe popsat váš zdravotní problém. Popis můžete doplnit fotografií nebo lékařskou zprávou, které vložíte přímo do aplikace. Praktický lékař vám odpoví do několika hodin a poradí, jak dále postupovat. Specialista vám napíše maximálně do pěti dní, bude-li jeho názor potřeba (bez dalšího poplatku). Pokud vám naši odborníci doporučí osobní návštěvu lékaře, rádi vás k němu objednáme.    

Objednání k lékaři

Netrapte se hledáním a obvoláváním lékařů, všechno zařídíme za vás. Popište naší virtuální sestře svůj zdravotní problém nebo jakého lékaře hledáte. Najdeme vhodného odborníka ve vašem okolí kdekoliv v ČR a objednáme vás podle vašich časových možností.

Služba a prevence pro zaměstnance

Službu uLékaře.cz můžete mít také od Vašeho zaměstnavatele, řekněte si o ni svému nadřízenému či personálnímu oddělení a nechte starost o zdraví na nás. Zdraví je vaše.

Služba nenahrazuje fyzický kontakt s lékařem ani tuto ambici nemá. Cílem je zjednodušení cesty k tomu správnému lékaři a ve správné chvíli v místě a za podmínek, které uživateli vyhovuje. Šetří tedy čas i zdroje lidem i lékařům samotným.


Více informací o aplikaci najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
51
avatar
Iveta
Služba uLékaře.cz je bezpochyby užitečná. Efektivně vyřídí to, co potřebujete. Najdou daného specialistu ve městě, kde o to požádáte a i vám rádi domluví schůzku. Když se do ordinace nemohou dovolat, komunikují a máte tak o všem přehled. Poslali mi kontakt do emailu a já jsem souhlasila s tím, že si do ordinace zavolám sama. Odpovědi byly rozhodně bleskové.
klad rychlost komunikace
klad ochota
klad hezké jednání
klad nic
avatar
Lukáš
Vyzkoušel jsem online poradnu ulekaře a rád bych ji doporučil všem. Měl jsem dlouhodobý zdravotní problém a tak rada byla velice přínosná. Rychlá srozumitelná odpověď a nabídka vhodného řešení. Odpověď jak praktického lékaře tak i specialisty. Možnost zaslat lékařské zprávy k nahlédnutí. Parádní služba.
klad rychlost
klad srozumitelnost
klad vhodné řešení
klad nic
avatar
Milos
Aplikaci jsem použil poprvé a musím říct, ze s rychlosti odpovědi a informacemi jsem byl spokojen. Nejen, že odpověď přišla dříve než měla, ale z odbornosti a možných variant onemocnění jsem byl nadšen. Lékař mi neřekl jen je to chřipka a hotovo, ale zaměřil se hloubkové na problém a popsal všechny další varianty a možnosti, na kterého specialistu se mám obrátit a jaká je možná diagnóza. Dokonce si sám vyžádal doplňující informace a fotografie. Službu jistě využiji i příště.
klad Rychlost reakce
klad Varianty a možnosti diagnózy
klad Odborná konzultace
klad Možnost objednání k lékaři
klad Možnost doplnit informace
klad Možná trochu vysoká cena
avatar
Hana
Aplikace je velmi vydařená. Je možné se dotazovat jak na osobní zdravotní problém tak na zdravotní otázky týkající se ostatních členů domácnosti, především u dětí je to o to více ocenitelné. Dotazy Vás provede virtuální sestra, která pokládá průběžně otázky a vlastně tak našeptává co je vše potřeba uvést. A tím napomáhá lépe indetifikovat osobu, věk, problém, dosavadní medikaci, což je vše potřeba aby byla odpověď lékaře co nejvíce zacílená. Odpověď byla vždy doručena za méně než garantovaných 8 hodin. Odpověď od lékaře byla velmi podrobná a vyčerpávající a dozvěděla jsem se vše co jsem potřebovala. A bylo možné se k odpovědi dále ještě vyjádřit a dozeptat na další otázky. Na to, že došla odpověď aplikace upozorní, takže ji člověk nepropásne.
klad Našeptávací virtuální sestra
klad Možnost zeptat se na zdravotní problém i ostatních členů domácnosti
klad Kvalita a délka odpovědi
klad Rychlost odpovědi
klad Upozornění aplikace, že odpověď dorazila
klad Odbornost odpovědi
klad Přehlednost aplikace
klad Možná příliš vysoká cena za příplatek odpovědí do 8 hodin
avatar
Petra
Konečně aplikace pro lidi se zdravotními problémy, kteří nemohou k lékaři ihned nebo necítí potřebu akutní návštěvy lékaře. Relevantní odpovědi, rychlé a od odborníka. Určitě tato aplikace může zjednodušit život dalším lidem. Doporučuji všem, kdo se chtějí na něco zeptat, ale jejich lékař jim neumí odpovědět.
klad Rychlá reakce
klad Věcná a srozumitelná odpověď
klad Rady
avatar
Mojmír
Služba je velice kvalitní a v dnešní dobř dle mého hodně potřebná. Díky anonymitě se tedy mohou probírat i peprnější problémy (pro stydlíny) a mnoho dalšího. Odpověd od lékaře je také velice rychlá a rozsáhlá. příjemné zároveň je možnost vložit fotografii do otázky.
klad Vložení fotografie
klad Rychlost
klad Kvalita
klad Aplikace
avatar
Kateřina
Aplikace je dostupná na všechny OS. Je jednoduchá na ovládání. Bez problémů aplikace funguje. Odpověď od praktického lékaře jsem měla do dvou hodin. Druhý den mi volala sestřička ohledně objednání do specializovaných pracovišť. Poradila mi nejlepší postup a už sem se objednala na pracoviště. Aplikaci doporučuji.
klad rychlost odpovědi
klad ovládání aplikace
avatar
Jana
Rychlá odpověď lékařky. Vstřícnost pomoci a vyhovění mému dotazu. Skutečně má lékařka přehled a zajímá se o můj zdravotní problém. Ještě nadále pokračujeme v komunikaci a vyžaduje další potřebné lékařské zprávy, tedy dokumentaci. Je vidět, že má přehled a její odpovědi jsou znalé. S aplikací jsem nadmíru spokojena a doporučím dále.
klad rychlost odpovědi
klad efektivita odpovědi
klad ochota
klad vstřícnost
klad znalost
klad nic
avatar
Jaroslava
Odpověď na mou položenou otázku přišla cca do dvou hodin, byla jsem mile překvapena. Co se týče odpovědi jsem se úplně nedozvěděla, co jsem potřebovala, ale možná jsem jen špatně položila otázku. Samozřejmě je lepší zajít si osobně k doktorovi s vážnějším problémem, ale věřím, že díky této aplikaci se hodně lidí odhodlalo navštívit svého lékaře.
klad Rychlost odpovědi
klad Přehledná aplikace
klad -
příloha
avatar
Petra
rychlost odpovědi byla rychlá, dozvěděla jsem se co jsem potřebovala, aplikaci doporučuji všem co mají nějaký zdravotní problém a nechtějí vážit cestu k praktickému nebo odbornému lékaři, ale potřebují to řešit hned, aplikovala jsem doporučení lékaře
klad rada
klad nic
příloha
avatar
Týna
Na začátky funguje služba dobře, musela jsem nainstalovat na druhý mobil, můj nechtěl s aplikací spolupracovat, ale nakonec se mi podařilo aplikaci zprovoznit a funguje skvěle. Odpověď byla relevantní, od odborníka a ne žádné „Máňa na Facebooku říkala.... "
klad Rychlá odpověď
klad Docela přehledná aplikace
klad Prvotní problém s telefonem
příloha
avatar
Kami
Tato aplikace ušetří zejména spoustu času stráveného na cestách k lékaři, šikovný a praktický pomocník pokud řešíte nějaké akutní zdravotní problémy. Nejste limitování časem a dobou, můžete dotaz odeslat kdykoliv. Vyjádření lékaře je přínosné a pomůže s vyřešením daného zdravotního problému. Ano dala jsem na doporučení lékaře a již není jsem objednána ke specialistovi v místě mého bydliště. Odpověd jsem obdržela jak bylo uvedeno v aplikaci, poté byla doplněna ještě vyjádření interním specialistou. Za mě spokojenost , navíc celkově odeslání dotazu je velmi jednoduché jako samotné přihlášení, za mě zdařilá aplikace celkově.
klad praktické
klad snadno dostupné
klad spolehlivost
klad odborné vyjádření
klad žádné
příloha
avatar
Jana
Jelikož jsem právě řešila akutní zdravotní problém, zkusila jsem se přihlásit k testování nové aplikace uLékaře. Měla jsem štěstí, byla jsem vybrána k testování a tak jsem se jednoduše registrovala a položila svůj dotaz. Odpověď přišla rychle a byla opravdu obsáhlá a podrobná, jak jsem potřebovala. Aplikace mě mile překvapila a myslím si, že může být pro mnoho lidí prospěšná.
klad jednoduchá registrace
klad snadné ovládání
klad možnost připojení fotografie
klad rychlost odpovědi
klad nenacházím
příloha
avatar
Marie
Musím uznat, že lékaři odpovídají velmi rychle. Moji první odpověď jsem dostala asi za 2-4 hodiny a poté jsem čekala na odpověď specialisty a to jsem získala odpověď do 2 dnů (specialista na odpověď má cca. 4 dny) Zároveň pokud je potřeba, tak tě objednají k lékaři nejblíže k vašemu bydlišti a kontaktují vás z infolinky kvůli rezervaci. Všechno proběhlo velmi rychle, přátelsky a celkově perfektně. Rady od doktorky a specialisty dávají smysl a byla jsem tedy objednána k lékaři. Celkově jsem s touto aplikací spokojená a myslím si, že je to geniální nápad.
klad Rychlost
klad Objednání k lékaři
klad Názor specialisty
klad Asi nic
příloha
avatar
Jiří
Přehledná aplikace pro vyřešení vašich problémů. Odpověď lékaře byla velmi obsáhlá a přestože má člověk s nějakým problémem dost informací různě načtených, tak i po položení dotazu se něco nového a užitečného dozvěděl. Každý, kdo se chce ujistit před třeba zbytečnou cestou k lékaři úplně ideální volba.
klad Uživatelsky příjemná aplikace
klad Rychlá odpověď
klad Žádné
příloha
avatar
Martin
Služba poradny uLékaře.cz se mi moc líbí, lékař mi odpověděl do pár hodin a bylo teda ještě potřeba vyjádření specialisty a ten odpověděl hned druhý den. Sestřičky po telefonu moc milé, poradily mi a vše se vyřešilo. Určitě v budoucnu využiji znovu a doporučím známým. Jen by teda nemusela být ta cena tak vysoká do budoucna.
klad RYCHLOST ODPOVĚDÍ LÉKAŘŮ
klad PŘIJEMNÉ SESTŘIČKY NA TELEFONU
klad LÉKAŘ DOBŘE PORADIL
klad VYŠŠÍ CENA ZA DOTAZ
příloha
avatar
Michaela
Ptala jsem se na konkrétní vztah dvou problémů, odpověď praktické lékařky spíše obecnějšího charakteru. Odpověď odborníka zcela konkrétní, dozvěděla jsem se přesně to, na co jsem se ptala (oceňuju to, ačkoliv jsem se dozvěděla to, co jsem moc nechtěla slyšet.) Vyhovovalo mi, že ta otázka i odpověď byla možná zadat písemně a lidskou řečí... Protože osobně u lékaře musí člověk být strašně rychlej, když v čekárně sedí dalších x lidí, navíc sama jsem dost vystresovaná, tak si ani tak nezformuluju myšlenky abych se tak fofrem vyžvejknula srozumitelně co mi je. Něco se ani neřekne nahlas, nevysvětlí... A ačkoliv většinou pacient obdrží vytisklou zprávu, tak zase ten lékař není schopen se 'vyžvejknout srozumitelně' a zas ten pacient vlastně na to potřebuje tlumočníka a protože ani příbalový leták není psán tak, aby tomu rozuměl i uživatel, většinou se ještě loví informace z magister v lékárně a celé je to takové komplikované. Oproti osobnímu kontaktu skoro bez stresu, prostě chill.
klad Rychlost reakce
klad Ochota a zájem
klad Upřímnost odpovědi
klad Odpověď jak od praktického lékaře, tak i odborníka.
klad Ochota sestřiček uLékaře.cz pomoct s objednáním k lékaři (na což jsem zatím odvahu nesebrala, i když bych se rozhoupat měla to řešit i aktivně, než jen 'vědět').
klad Člověk má čas si to nechat rozležet v hlavě
klad Snad jen že jsem se dozvěděla/potvrdilo se mi, co jsem slyšet nechtěla - ale aspoň to mám černé na bílém :).
příloha
avatar
Aneta
Aplikace je přehledná a nabízí i online objednávku k lékaři. Lékař mi odpověděl cca za hodinu takže super rychlá reakce. Jen, co jsem očekávala, pošle k lékaři osobně. Druhý den mi volali kvůli objednání. Nešlo se mi dovolat večer zpět, tak budou asi volat v pondělí. Dotaz byl na potíže mé mamky, takže pak předám na objednání její číslo.
klad Rychlost odpovědi
klad Kontaktování kvůli objednání
klad Přehlednost aplikace
klad Služba je zpoplatněna
klad Stejně pošlou k lékaři
příloha
avatar
Hana
Aplikace funguje dobře, rychlost odpovědi lékaře hodnotím na výbornou. Také kvalita odpovědi byla dobrá, lékař se opravdu snažil poradit. Dokonce jsem také využila objednání k lékaři, kde mě objednaly sestřičky z této aplikace. Určitě budu používat i nadále.
klad Kvalitní odpověď
klad Rychlá odpověď
klad Opravdu nic
příloha
avatar
Adam
Odpověď lékaře mě opravdu překvapila, byla rychlá a velmi nápomocná. Rozhraní aplikace pro mobilní telefon se systémem iOS mi přijde velmi uživatelsky přívětivé, vše je vysvětleno virtuální asistentkou což rozhodně beru jako velké plus. Podařilo se mi ovšem narazit i na chybu při přihlášení přes PIN, kdy jsem byl nucen aplikaci vypnout.
klad Příjemné prostředí aplikace
klad Rychlost odpovědi lékaře
klad Jednoduchost a stručnost
klad Příjemná cena za službu s následným poskytnutím pomoci specialisty zdarma
klad Bug s přihlášením přes PIN
příloha
Zobrazit více recenzí