Vybraní testeři otestovali set kbelíku a mopu Vileda TURBO pro snadnější úklid domácnoti. Jak jsou s ním spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotili
5
18x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 5. 2021
do 31. 5. 2021

Set kbelíku a mopu Vileda TURBO     

Otestujte s námi set kbelíku a mopu Vileda TURBO, který odstraňuje více než 99% bakterií a virů jen za pomoci vody díky mikrovláknům v hlavici mopu. K důkladnému vyčištění není nutné používat žádné chemikálie.

Mop

  • Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
  • Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe podlahu. Třásně umožňují vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm) pro pohodlnější úklid.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
  • Odstraní více než 99% bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a virů a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří

Kbelík

  • Lehký kbelík: pro lepší přenášení v domácnosti.
  • Čelní otvor: pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.
  • Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích
  • Rozměry kbelíku (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm.
  • Váha prázdného kbelíku: 1,4 kg.


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Hodnocení
20
avatar
Natalie
Mop Vileda Turbo mě velmi překvapil, manipulace sním je snadná a překvapivě i příjemná. Mechanismus ždímání je účinný a díky trojúhelníkovému tvaru mohu vytírat v rozích i pod nábytkem zcela bez omezení. Set je lehký a vzhledově je moc hezký. Pokud uvažujete nad nákupem tohoto mopu, tak neváhejte! Je to užasný domácí pomocník.
klad Tvar mopu
klad Mechanismus ždímání
klad Lehkost
klad Vzhled
klad Vylévací otvor
klad Kvalitní provedení
klad Suché ruce
klad Nic
příloha
avatar
Soňa
Překvapivě menší mop i kyblík než byl můj předchozí, ale úklid je s ním mimořádně praktický! Na kyblíku je po straně otvor pro jednodušší vylití vody (voda už nevytéká mimo kyblík). Má šlapací pedál pro snadné vyždímání mopu (ten jsem u předchozího mopu neměla). Mop má kromě bílých třásní také červené, které jsou speciální a lehce odstraňují zaschlé nečistoty z podlahy. Navíc jsem nepoužila čistící prostředek, protože není potřeba, i bez saponátu zničí bakterie, stačí pouze voda, aby podlaha byla důkladně umytá. Jsem nadmíru spokojená. Úklid mám rychle hotový a hlavně velmi kvalitně! Vileda mop má už u mně své stálé místo!
klad malý, ale praktický
klad otvor pro vylití vody
klad šlapací pedál pro důkladné vyždímání
klad speciální třásně pro důkladné odstranění nečistot
klad bez použití čistícího prostředku
klad ničí 99.9% bakterií pouze s použitím vody
klad rychlý a kvalitní úklid
klad vyšší cena mopu
příloha
avatar
Vladimíra
VYTIRANI MOPEM JE SUPER JELIKOŽ SI SAMI REGULUJETE JAK MOKROU PODLAHU CHCETE MÍT. MÁME DOMA PLOVOUCÍ PODLAHU A LINOLEUM A BYLA JSEM NADŠENÁ JAK TO ŠLO SKORO SAMO HLAVNĚ JSEM NEMUSELA ŽDÍMAT RUČNĚ A VYTRENO BYLO RÁZ DVA .BEZVADNÁ JE HLAVICE MOPU PROTOŽE OPRAVDU VYTRE VŠECHNY ROHY MISTNOSTI A LZE JI PRÁT V PRAČCE.PRI PŘECHÁZENÍ Z MÍSTNOSTI JINAM JE BEZVA KBELÍK KDE SI MOP PRICHYTNETE A PO VYTIRANI USCHOVATE. PŘI VYLEVANI VODY JSEM OCENILA OTVOR NA VYLEVANI ŠPINAVÉ VODY .Z MOPU VILEDA JSEM NADŠENÁ A DOPORUCUJI?
klad Regulace mokre vody
klad Nemusite rucne zdimat
klad Raz dva vytreno
klad Vtre i v rozich mistnosti
klad Lehky kbelik
klad Nic
příloha příloha
avatar
Nataša
S mopem se manipuluje velmi dobře, je lehký, násada je teleskopická, není potřeba se ohýbat. Úklid podlahy je rychlý, mop stírá podlahu dobře díky hustému vláknu. Díky trojúhelníkovému tvaru hlavice, mop stírá dobře i v rozích. Ždímání mopu pomocí nožního pedálu je velmi dobré. Údržba mopu je jednoduchá, stačí ho vypláchnout v čisté vodě a vyždímat. Uskladnění mopu je je jednoduché, na konci násady má očko za které se zavěsí třeba na háček.
klad Rychlost úklidu
klad Nožní pedál na ždímání
klad Teleskopická násada
klad Hustota vláken
klad Uvítala bych malé kolečka na kbelíku pro snadnější posunutí
příloha příloha příloha
avatar
Lea
Mop má jednoduché ovladání, manipulace s ním výborná, ušetří jak námahu při žďímaní ohýbání se, navíc se dá vyžďímat do polosucha, celkově úklid rychlejší snadnější, zábavnější, násada perfektně sedí, nic nepadá nevysouvá se z tyče, mhem kvalitnější úklid s tímhle mopem než s běžnými mopy, uskladnění běžné jako domací pomůcky k úklidu.
klad Násada, hloubka kbelíku, žďímání
klad Nic nevytýkam tomuto mopu
příloha příloha
avatar
Kamila
Se setem kbelíku a mopu Vileda TURBO jsem velmi spokojená. Manipulace s nim je jednoduchá, je lehký a díky třásním se dostane i do prostoru kam se můj starý mop nedostal. Ze začátku jsem měla obavy pořádně šlápnout na pedál, tím pádem zůstaly třásně dost mokré. Při dalším použití jsem přidala a až poté to bylo ono. Kbelík je stabilní a otvor v něm na vylití špinavé vody je úplně super. Mop je dobře skladovatelný a navíc má hezký design. Jsem s nim maximálně spokojená a určitě bych jeho koupi doporučila .
klad Lehká manipulace
klad Otvor na vylití špinavé vody
klad Design
klad Nemám žádné zápory
příloha
avatar
Zuzana
Třásně mopu jsou krásně husté, takže opravdu zvládnou čištění jedním tahem - i bez velkého tlačení na mop. Díky tvaru mopu se dostanu i do rohů. Výborné je odstředění mopu, velice snadné a bez námahy díky pedálu u kbelíku. Mop zůstane tak akorát vlhký a hlavně - při ždímání nevylétávají žádné kapičky na již čistou podlahu. Výhoda je, že nejsou potřeba žádné saponáty na úklid a přitom je pak opravdu čisto. Za mě lepší než klasický třásňový nebo plochý mop :-)
klad hezky husté třásně mopu
klad při ždímání kapičky vody nestříkají ven
klad mop je dobře vyždímaný - tak akorát
klad čistí již jedním tahem
klad dobře čistí i v rozích
klad není potřeba saponát
klad lehká a praktická nádoba (kbelík :-)
klad pro mě by mohla být o něco delší tyč mopu - ale není to nic zásadního.
příloha příloha

Přílohy

Vileda_recenze.mp4
avatar
Gabriela
Vždycky jsem byla proti mopům s “třásněmi”, ale tenhle mě příjemné překvapil. Manipulace je parádní, ždímat můžu podle potřeby. Třásně nevypadávají nebo se nežmolkují. Hlavice , tím že je do trojúhelníkového tvaru,tak se dostane i do rohu. Údržba je super, stačí hodit do pračky a vyprat. A uskladnění není vůbec problém. Mohu jen doporučit.?
klad Třásně nevypadavaji
klad Údržba
klad Uskladnění
klad Manipulace
klad Nic
příloha
avatar
Vendy
Vážení Set kbelíku a mopu Vileda TURBO, který jsem měla možnost testovat, jsem byla velice překvapena rychlostí a kvalitou a čistotou úklidu. Set kbelíku a mopu Vileda Turbo odstranil jen za pomoci vody, díky mikrovláknům v hlavici vody snadná manipulace. Úklid byl výjimečný jak v rozích, tak i pod nábytkem. Díky pedálu není potřeba ždímání, třásně umožňují vyčistit špínu jedním tahem. Manipulace s mopem byla velice rychlá. Mop Vileda Turbo mi nadchlo svou výkonností, funkčností a promyšleností. Touto cestou velice děkuji, že jsem měla možnost vyzkoušet a testovat mop Vileda, všem bych doporučila vyzkoušet, protože vlastní zkušenost je to nejcennější, investice do zdraví a čistoty úklidu doma. Údržba mopu a jeho uskladnění bylo vše v pořádku a nemělo to chybičku.
klad výhody pro všechny povrchy, díky pedálu není potřeba ždímání, použít na všechny podlahy i tvrdé
klad nemám žádné výhrady
příloha
avatar
Venuše
Dobrý den Set kbelíku a mopu Vileda Turbo, který jsem testovala mi prozářil, pročistil byt, úklid mopu mi odstranil veškeré nečistoty, veškeré záhyby, rohy, probudil mi byt k životu, nechala jsem do svého domu vklouznout paprsky slunce s voňavým čistým nádechem. Rychlý úklid Viledy Turbo mi nadchl svou výkonností, funkčností, promyšleností. Díky pedálu není potřeba ždímání, třásně mopu umožňují vyčistit špínu jedním tahem. Údržba mopu Turbo byla snadná, perfektní a jeho uskladnění bylo bezpečné a rychlé. Odstraní více než 99 % virů a bakterií jen za pomocí vody, díky mikrovláknům hlavici je snadná manipulace. Touto cestou děkuji, že jsem měla možnost testovat mop Vileda Turbo, všem bych doporučila vyzkoušet, protože vlastní zkušenost je to nejcennější do čistota domova.
klad výhody pro všechny povrchy, díky pedálu není potřeba ždímání, použít na všechny podlahy i tvrdé
klad nemám žádné výhrady
příloha
avatar
Markéta
Jsem s mopem spokojena. Dlouho jsme přemýšlela, jaký typ mám zvolit, pokud nebudu testovat, ale tento mě přesvědčil. Vytírá hlavně do rohů, což v domě máme. Zkusila jsem na vinyl, dlažbu a spokojenost. Ždímací mechanismus fungoval bez problému a dokonce vytírání se zalíbilo i mému synovi. Hlavně je úklid rychlejší a je snadná manipulace s kbelíkem a také návlek je sundavací, a lze jej prát v pračce. Za mě doporučuji.
klad snadné vytření
klad kbelík se snadným vyléváním špinavé vody
klad nepřijdu do kontaktu s vodou
klad nic
příloha
avatar
Jana
Práce s mopem byla skvělá a umývání šlo téměř samo. Dostal se do všech rohů, pod některý nábytek. Ždímání chvíli trvalo, než jsem poznala, jak dlouho mám nechat mop ždímat pro požadovanou vlhkost. Manipulace s kyblíkem byla super, speciálně otvor pro vylití vody. Celkově jsem s produktem velice spokojena.
klad kvalitní vlákna mopu
klad otvor pro vylití vody
klad nastavitelná délka tyče
klad trojúhelníkový tvar
klad povolovala se teleskopická tyč při vytírání
příloha
avatar
Leoš
Použití kbelíku a mopu Vileda TURBO je velmi jednoduché, lehké a účinné. Kbelík má dostatečnou velikost a snadno se s ním manipuluje. Velkou výhodou mopu je teleskopická rukojeť, která umožňuje individuální nastavení. Trojúhelníkový tvar mopu spolu s kloubem na rukojeti umožňuje skoro neomezenou manipulaci při úklidu a tím vytřít i na těžko přístupných místech. Doporučuji do vody přidat mycí prostředek na podlahy, po vytření je místnost provoněná a podlaha lesklá. Odstranění nečistot včetně případné mastnoty v kuchyni je jednoduché a rychlé. Mechanismus pro vyždímání mopu je účinný a geniálně jednoduchý. Povlak mopu dobře stírá nečistoty a lehce se vypere. Vileda TURBO je účinným pomocníkem při úklidu podlah a lze ho jen doporučit.
klad jednoduchá manipulace
klad snadné vytírání a ždímání
klad účinnost vytírání
klad nic
příloha
avatar
Petra
Set Vileda TURBO hodnotím velmi kladně. Manipulace s ním je jednoduchá, mop stírá lehce, jen neprobere některé nečistoty (drobky, chlupy že zvířat). Jsem nadšená z toho, že si nemusím máčet ruce ve vodě nebo si brát rukavice, což je pro mě jako atopika největší plus. Jednoduchou manipulací pomocí nášlapného systému si určím sílu ždímání. U většiny kbelíků se trocha vody vyleje okolo, když ho vyprazdňujete, ale vychytávka otvoru na vylévání u tohoto setu je prostě super. A bonus-úchytka na mop umístěná na madle kýblu, takže mop nikam nepadá a nepřekáží. Za mě tento set skvělá volba při hledání kvalitního pomocníka úklidu.
klad Uchyceni mopu v madle kýblu
klad Otvor pro výlev vody
klad Jednoduchá manipulace
klad Nášlapný systém pro ždímání
klad Mop nesetře některé nečistoty
příloha
avatar
Olga
S mopem jsem velmi spokojená, ba přímo nadšená. Mytí podlahy je teď pro mne hračka, díky tomu, že se nemusím zohýbat a to díky pedálu na kbelíku, který mop perfektně vyždímá. Tento systém mi šetří má bolavá záda. Set je také velmi lehký a tím i manipulace a kvalita úklidu, včetně uskladnění mi plně vyhovuje.
klad Systém ždímání
klad Rychlost úklidu
klad Lehká váha kbelíku
klad Kvalitní provedení
klad Nemám co vytknout
příloha příloha
avatar
Aneta
Za mě TOP mop! Se dvěma malými dětmi vytírám často a s tímto mopem mám vytřeno za chvili a bez námahy. S perfektně tvarovanou hlavicí se dostanu do rohů i pod nábytek. Ždímání pomocí pedálu je super, kolikrát šlápnu,tak mám vyždímáno. Oceňuji i vylévku vody v kyblíku.
klad Tvar hlavice
klad Pedál na ždímání
klad Teleskopické rukojeť
klad Výlevka
klad Možnost zacvaknutí mopu do rukojeti kbelíku
klad Žádné
příloha
avatar
Petra
Tento mop je mou první zkušeností s třásňovým mopem. Třásní má hodně a jsou silné, takže stírá dostatečně velkou plochu. Praktický trojúhelníkový tvar zajistí, že se dobře dostane k okraji a do rohu. Před vytíráním podlahu vždy vysávám. Oproti plochému mopu vidím nevýhodu v tom, že pokud někde narazíte na zapomenutá smítka, těžko je soustředíte na jedno místo, abyste je mohli poté odklidit (plochy mop je hrne před sebou). Dcera (16 m.) je z mopu nadšená, nejraději má funkci ždímání ?
klad Vzhled
klad Trojúhelníkový tvar pro snadné vytirani okrajů a rohů
klad Snadné vytírání pod nábytkem
klad Vylévací otvor v kbeliku
klad Bohaté třásně
klad Snadná regulace míry vyždímání mopu počtem sešlápnutí
klad V uchu kbelíku je výřez pro uložení mopu, ale když je mop mokrý, klesne až na dno. Ocenila bych nějakou vychytávky, aby mop držel ve vzduchu a mohl lépe uschnout
klad Přestože je ždímací košík chráněn krytem, občas mi voda vystříkla ven
klad Možná by se hodila kolečka pro snazší manipulaci s kbelíkem
příloha
avatar
Aneta
Mop Vileda Turbo, který přišel jako kompletní set (kyblík, tyč a hlavice) je velkým pomocníkem při úklidu. Díky trojúhelníkovému tvaru se snadno dostane i do rohů, kbelík je opravdu lehký i při naplnění k hranici MAX. Nejvíce se mi líbí na tomto setu šlapací pedál, který vysuší mop jak potřebuji, tudíž nezanechává podlahu přemokřenou. Rychlost vytírání je velmi rychlá a mop se dá uskladnit i v menším prostoru, jelikož není moc velký.
klad Lehkost
klad Nastavitelná tyč
klad Snadná dostupnost v rozích
klad Desing
klad Velikost
klad Nutnost přenosu kbelíku v ruce
příloha
avatar
Tereza
Tento set je výborným pomocníkem v domácnosti, co se týče úklidu. Teleskopická kovová tyč od mopu je skvělá, jelikož jsem vyšší a měla jsem problém nalézt vhodnou na trhu a tuto si mohu nastavit na jakoukoliv výšku. Navíc to, že je kovová = pevná, je pecka. Ždímaní nemá chybu - stačí 1x rychleji šlápnout na pedál a mop je připravený k vytírání. Tím se mi doba vytírání celého bytu zkrátila až o půl hodiny. V neposlední řadě je výhodou mopu to, že díky svému tvaru, snadno vyčistí i roh místnosti.
klad Dlouhá kovová teleskopická tyč
klad Výlevka na boku kyblíku
klad Pedál na ždímání
klad Tvar mopu
klad Držák na mop na uchu kbelíku
klad Je třeba pomaleji přendavat mop z vody do ždímačky - dlouhé třásně mohou cáknout vodu vedle
příloha
avatar
Romana
S výrobkem jsem velice spokojená. Největší výhodu spatřuji v systému ždímání. Mop jen položíte do ždímacího koše a pomocí pedálu jej vyždímáte dle potřeby. Zcela bez námahy. Bála jsem se, že voda bude stříkat kolem, ale opak je pravdou. Rychle a precizně vytřená podlaha je během chvilky suchá. Tyč je teleskopická a můžete si ji nastavit na svou výšku, aby bylo vytírání co nejpohodlnější. Kyblík je lehký, dobře se s ním manipuluje a má otvor pro snadné vyprázdnění. Skvělou vychytávkou je možnost nacvaknutí mopu na rukojeť kyblíku. Návlek lze lehce sundat a vyprat v pračce.
klad pohodlné ždímání
klad teleskopická tyč
klad trojúhelníková hlavice se dostane do všech rohů
klad provedení a vychytávky kbelíku
klad zatím nemám, co vytknout
příloha příloha