Jak byly testerky spokojené s výkonným vysavačem na okna a koupelny Nemo od Leifheitu? Dozvíte se z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 8. 6. 2021
do 4. 7. 2021

Leifheit vysavač na okna NEMO   

Lehký, ergonomický vysavač Nemo na okna a koupelny vám zpříjemní a usnadní čištění a leštění klasických i střešních oken, zrcadel nebo dlaždic. Díky elektrickému odsávání špinavé vody do 60 mililitrové nádržky zanechá objekt čištění lesklý, beze šmouh a okolí zůstane suché. Pokud se chystáte na čištění dlaždicových obkladů nebo sprchových koutů, voděodolný vysavač vám prokáže skvělou službu. Prodloužení výdrže lithium-iontové baterie zvládnete vyčistit i velké plochy do 130 metrů čtverečních na jedno nabití. 

Čistota, lesk a sucho kolem vás  

Pamatujete na staré stěrky, ze kterých stékala voda při mytí oken? Raději ani nevzpomínejte a vykročte vpřed světlým zítřkům s moderním vysavačem na okna a koupelny. Díky inovativnímu odsávání špinavé vody čištěné plochy získají lesk a okolí zůstane suché a čisté.

Spojení příjemného s užitečným

Vaše okna nikdy nebyla tak dokonale čistá. Veškerých nečistot se zbavíte za pár minut a úklid vás bude bavit. Proč s ním neuklidit třeba celou koupelnu? Díky prodloužené výdrži lithium-iontové baterie umyjete naráz i velké plochy.

Lehký a praktický

Ergonomický tvar vysavače se zabudovanou nádržkou na vodu v rukojeti vám umožní dokonale vyčistit i dolní okraje oken bez narážení na parapet. Chystáte-li se na čištění koupelnových obkladů či sprchových koutů, rozhodně se nebojte do práce zapojit tento šikovný vysavač se stupněm krytí vůči vodě IPX7.


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.


Hodnocení
10
avatar
Marie
S vysavačem Leifheit je velmi snadná manipulace. Okna není potřeba náročně přemývat. Stěrka nevynechává žádná místa a vodu odsává dostatečnou silou, aby nestékala dolů na parapet okna. Vysavač se dobře drží a není těžký. Mytí oken velmi urychluje a usnadňuje. I čištění vysavače je velmi snadné. Líbí se mi i design. Určitě doporučuji i ostatním.
klad design
klad manipulace
klad výkon sání
klad přilnavost gumičky (stěrky)
klad žádné
avatar
Kateřina
Okna jsem umyla jako vždy hadr a saponát. Pak žádné leštění do sucha a hlídat šmouhy. Vysavač okna vysušil a vyleštil. Voda nikde okolo neteče. Do ruky je akorát, není těžký. Vyzkoušela jsem i na dlaždičky v koupelně. Použila jsem víc vody, ale není to problém. Nádržka v rukojeti je průhledná a tak je vidět kdy už je plná. Snadno se dá vylít. Baterie vydržela a nabíjení je snadné.
klad žádné leštění, žádná šmouha
klad snadné vyčištění
klad nevyžaduje sílu ani zručnost
klad vše OK
příloha příloha příloha příloha
avatar
Pavla
Vysavač na okna od Leifheitu je lehký, výkonný a má praktickou rukojeť. S vysavačem se snadno manipuluje, lehce s ním zajedete i do okrajů okna. Baterie vydrží hodně dlouho. Co se mi hodně líbí je výměna špinavé vody, jednoduše sundáte kryt a vylijete. Opravdu je velice lehký a po chvíli vás nebolí ruka. Za mě velké doporučení.
klad Výkon
klad Váha
klad Design
klad Výdrž baterie
klad Nádržka na vodu
klad nic
avatar
Lukáš
Vysavač je lehký, dobře se drží, vodu důkladně vysaje. Bohužel u okrajů sprchového koutu voda zůstává. Uvítala bych krytku připevněnou, aby nikam nezapadla po vypouštění špinavé vody. Jinak spokojenost. Není potřeba dolešťovat při překrytí stěrkou. Hodil by se i držák na zavěšení. ??
klad Sací výkon je silný.
klad Lehký do ruky.
klad Okraje se musí doleštit hadrou.
klad Krátká u vyliti by mohla být připevněná, aby se nemusela hledat.
avatar
Barbora
Velmi jednoduchá manipulace s vysavačem. Při dotyku se sklem zvýší svůj výkon.Oproti předchozímu modelu je o hodně lehčí,hezčí design a taky má lepší vymývání nádobky na špinavou vodu. Chybí mi akorát v sadě s přídavnou tyčí na vyšší okna a nějakým nalepovacím mopem na namydlení skla. I baterie vydrží oproti starší verzi déle.
klad Lehký
klad Výdrž baterie
klad Design
klad Chybí přídavná tyč
příloha
avatar
Lenka
Vysavač na okna Nemo se stal našim novým členem rodiny a rovnou velmi oblíbeným. Prošel opravdu těžkou zatežkávací zkouškou, kdy musel zvládnout vyčistit a vyleštit okna a zrcadla na dvoupatrové novostavbě. A zvládl to na jedničku! Okna i zrcadla jsou krásně, bezchybně vyleštěná, bez žadných šmouh a přebytečné stékající vody. Lze jej uplatnit také při mytí kachliček či sprchového koutu. Je velmi lehký, perfektně padne do ruky. A velmi snadno se udržuje. Špinavá voda se vylévá jednoduchým manévrem sundáním krytky ve spodní části přístroje. Žadné složité a špatně přístupné čistění. A design je také velmi povedený. S klidným srdcem mohu vysavač na okna Leifheit Nemo doporučit. Je opravdu TOP! Dávám 10 bodů z 10.
klad perfektně leští okna, zrcadla a sprchový kout
klad nezanechává šmouhy
klad velmi lehký
klad snadné čištění přístroje
klad dlouhá výdrž baterie
klad nezanechává zbytky vody na skle
klad krásný design
klad nic
příloha

Přílohy

Leifheit Nemo.mp4
avatar
Pavla
Leifheit vysavač na okna NEMO - lehký výkonný vysavač s praktickou ergonomickou rukojetí, moderním designem. Má dostačující výdrž baterie cca do jedné hodiny. Celkově jednoduchá manipulace včetně čištění i dobíjení. Velkou výhodou je nízká váha vysavače. Vhodné na všechny hladké povrchy. Doporučuji!
klad Výkonný
klad Nizka váha
klad Dostačující nádržka na vodu
klad Jednoduchá manipulace
klad Gumový uzávěr občas vypadává
příloha
avatar
Renata
Lehký vysavač na okna, zejména na velké plochy - zimmní zahrady. Výborně saje vodu, neni hlučný a je lehký do ruky. Žádná vodaa na parapetu. Okna jsou rychle čisté. Dlouhá výdrž baterie . Neni potřeba okna dolešťovat. Stačí sundat krytku a špinavou vodu vylít.
klad lehký
klad design
klad výdrž baterie
klad chybí tyčka na vyšší okna
příloha
avatar
Žaneta
Díky velikosti vysavače Leifheit Nemo je manipulace velmi dobrá. Při styku s povrchem zvýší svůj výkon, lehký, ideální délka výdrže baterie, dobře se čistí, nezanechává šmouhy, dostane se až k rámu okna. Velká úspora času, denní pomocník v celé domácnosti. Hůře odstraní mastné skvrny, nutné použité ještě jiný mycí prostředek. Součástí balení není nástavná tyč a něco na namydlení povrchu, což skoro všechny jiné výrobky mají.
klad Dostane se až k rámu okna
klad Velký výkon, lehký
klad Chybí nastavitelné tyč
klad Ukazatel baterie
příloha
avatar
Martin
Máme francouzské okna, pejsky a děti no a stále drhnutí ušmudlaných oken nás opravdu nebavilo. Zároveň člověk se nechce "propadnout hanbou" před návštěvou. Po vyzkoušení několika konkurečních vyrobků jsme konečně našli a okna jsou vždy velmi rychle a čistá. Dokonce si za ně nese i zodpovědnost syn, které s tímto vysavačem pracovat baví a tak "po sobě" uklidí.
klad už ho ovládá i syn
klad při styku z povrchem zvýší svůj výkon
klad lehoučký
klad výdrž baterie
klad dobře se udržuje čistí
klad že jsme si ho nepořídili daleko dřív