Testerky ochutnávají lahodné tenké plátky Jerky Wild food z pečlivě vybírané zvěřiny, pocházející z volné přírody v ČR

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
31. 7. 2021

Jerky Wild food   

Veškeré zvěřinové potraviny, které vyrábíme pod značkou Wild food jsou ze 100% pečlivě vybírané lovené zvěřiny, pocházející z volné přírody v ČR.

Technologické postupy při výrobě jsme pečlivě testovali, abychom došli k co nejlepším výsledkům a výrobky nám i vám chutnaly. Všechny naše výrobky procházejí certifikovanou laboratoří, kde jsou testovány na přítomnost škodlivých látek na lidské zdraví a to nejen z legislativních důvodů, ale také proto, abychom měli 100% jistotu o správnosti našich technologických postupů. Testy prokázaly, že naše  postupy jsou správné.

Dále pak víme, že zvěřinové maso je bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů, minerálů a obsahuje pouze minimální množství tuku. 

Při dochucování používáme pouze dochucovadla, která neobsahují  konzervanty a zvýrazňovače chuti. Worcestrová  omáčka, která splňuje naše kritéria a vybrali jsme ji tedy jako nejlepší pro naše výrobky,  je vyrobena tradičním fermentačním způsobem, při kterém se při výrobě uvolní lepek a tak i tato naše příchuť, stejně jako ostatní příchutě, je bezlepková.

Jerky sušíme na 30% původní hmotnosti. V našem balíčku 50 g tedy naleznete cca 166 g masa před usušením. Je to takový pěkný skladný oběd do vašeho batohu nejen na cesty.

Přejeme vám dobrou chuť.  


Více informací o produktu najdete TADY.


Chcete se podívat na testovací výzvu v dílu „Eva testuje“? Archiv najdete na stránkách iprima.cz.


A pokud vás testování produktů baví, více testovacích výzev najdete na webu www.testuj.to.

Vybraní testeři

avatar
Monika H.
avatar
Petty V.
avatar
Zuzana O.
avatar
Jitka V.
avatar
Jana H.
avatar
Alena Š.
avatar
Kateřina V.
avatar
Michaela T.
avatar
Kristýna D.
avatar
Jaroslava Ž.
zobrazit všechny přihlášené